Acethinker menu

Jak się zarejestrować i aktywować AceThinker PDF Converter Pro

AceThinker Konwerter PDF Pro działa jako wszechstronny zestaw do konwersji plików PDF na wybrane formaty. Umożliwia on również zapisywanie plików w formatach JPG, PNG, Excel, MS Word i innych w formacie PDF. Program umożliwia modyfikowanie i zarządzanie stronami PDF opublikowanymi za pomocą tego narzędzia poprzez wykorzystanie funkcji łączenia, dzielenia itp. Ponadto posiada dodatkowe funkcje do łatwego szyfrowania, odblokowywania, znakowania znakiem wodnym i postępowania z dokumentami PDF.

PDF Converter
AceThinker PDF Converter

Convert PDF to Word, Excel, PPT, TXT and image format.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

Pobierz oprogramowanie

Pobierz instalator, pobierz pakiet instalacyjny, klikając poniższy przycisk, a następnie poczekaj na zakończenie procesu pobierania.

Wypróbuj za darmo

Rozpocznij proces instalacji

Po zakończeniu procesu pobierania należy uruchomić instalator, po czym pojawi się kreator konfiguracji. Aby prawidłowo zainstalować narzędzie, należy postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

follow the setup wizard

Utwórz konto

Po zakończeniu procesu instalacji uruchom narzędzie, aby przejść do głównego interfejsu. Tym razem będziesz musiał utworzyć konto, klikając przycisk „Konto”, aby uruchomić okno rejestracji. Aby utworzyć konto użytkownika, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Step 1 Uruchom okno rejestracji

W oknie „Zaloguj się” kliknij łącze „Zarejestruj się”, a zostaniesz przekierowany do okna rejestracji.

open the sign up window

Step 2 Wprowadź dane

W oknie „Zarejestruj się” wpisz wszystkie wymagane dane w przeznaczonym do tego polu. Uwaga: Aby uzyskać „Kody weryfikacyjne”, należy upewnić się, że podany adres e-mail jest prawidłowy. Kliknij łącze „Prześlij kod”, a kod zostanie wysłany na podany adres e-mail. Po wprowadzeniu wszystkich danych kliknij przycisk „Zarejestruj się”.

enter the required information

Step 3 Potwierdź rejestrację

Po zakończeniu rejestracji zostanie wyświetlony komunikat z potwierdzeniem. Będzie można zobaczyć, że konto jest w trakcie bezpłatnego okresu próbnego.

license type free trial

Step 4 Aktywuj konto

Jeśli jesteś użytkownikiem płatnym, możesz aktywować konto za pomocą kodu przesłanego na Twój adres e-mail. W tym celu kliknij strzałkę w dół obok swojego imienia i nazwiska, a następnie kliknij „Aktywuj”.
click the activate button

Step 5 Wprowadź klucze licencyjne i potwierdź aktywację

Wróć do komunikatu wyskakującego, w którym znajduje się łącze do pobrania, skopiuj znajdujące się pod nim klucze licencyjne, wklej je w przeznaczonym do tego polu i kliknij przycisk „OK”.
copy and paste the license keys

Po zaakceptowaniu kluczy licencyjnych pojawi się komunikat potwierdzający, który należy potwierdzić, klikając przycisk „OK”. W oknie „Profil” zauważysz, że „Typ licencji” został zmieniony z „Próbnej” na „Roczną” lub „Dożywotnią”, w zależności od złożonego zamówienia. Od tego momentu będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji narzędzia bez ograniczeń.

author portrait
Posted by JoKelly to PDF Converter Pro

Last updated on April 25, 2022

User Guide
Quick Navigation
PDF Converter
Convert PDF to Word, Excel, PPT, TXT and image format.
Download
Back to Top