How to Register Acethinker Aqua Sound (Former Name: Music Recorder) CZ

author portrait
0 min
0

Aqua Sound je špičková aplikace od Acethinker pro nahrávání hudby. Kromě toho, že je vynikajícím záznamníkem zvuku, má tato aplikace také další funkce, jako je přehrávač médií, nástroj pro stahování hudby a může dokonce fungovat jako internetové rádio. Záznamník hudby dokáže zachytit jak systémový zvuk, tak i zvuk z mikrofonu ve stejné kvalitě jako jeho zdroj. To je jedna z výhod používání aplikace Aqua Sound, protože lidé mají jistotu, že pokaždé získají jen ten nejlepší záznamový výstup. Aby však bylo možné využívat všechny prémiové funkce v této aplikaci, je třeba si zaregistrovat účet a aktivovat jej. Zde naleznete návod, jak si založit účet v programu Aqua Sound ve verzích pro Windows i Mac.

Registrace účtu aplikace Aqua Sound pro Windows

Verze nástroje Aqua Sound pro systém Windows je nejčastěji stahovanou variantou této aplikace. Proces registrace a aktivace účtu je jednoduchý a lze jej provést s minimálním úsilím. Dále uvádíme postup registrace a aktivace účtu Acethinker Aqua Sound v systému Windows.

Step 1 Zaregistrujte se k účtu

Kliknutím na tlačítko "Uživatelský účet" v pravé horní části obrazovky se zobrazí registrační okno. Na stránce "Registrace" zadejte potřebné požadované informace, počínaje platnou e-mailovou adresou a heslem. Chcete-li získat ověřovací kód, klikněte na odkaz "Získat" a kód bude zaslán na zadanou e-mailovou adresu.

launch registration window

Step 2 Odešlete informace o účtu

Po zadání a ověření všech informací ihned stiskněte tlačítko "Zaregistrovat se", čímž odešlete veškeré informace a dojde k vytvoření účtu. Vyčkejte několik sekund na dokončení zpracování a vytvoření účtu.

submit the information

Step 3 Aktivujte účet

Po úspěšné registraci se zobrazí profil uživatele. V novém okně se otevřou informace o účtu, včetně typu účtu, který máte. Uživatelům, kteří si účet zakládají poprvé, bude automaticky přidělen typ bezplatného zkušebního účtu. Chcete-li jej odebrat a aktivovat, klikněte na rozevírací nabídku vedle svého jména a zvolte možnost "Aktivovat".

activate the account

Step 4 Zadejte aktivační kódy

Do nově otevřeného okna zadejte aktivační kódy, které jste si předem zakoupili. Pokud naopak licenční kód ještě nemáte, klikněte na odkaz "Koupit nyní".

enter the activation codes

Step 5 Potvrďte aktivaci

Nyní si můžete zkontrolovat typ licence svého účtu v "Uživatelském profilu". Všimněte si, že typ licence je nyní změněn na "Roční" a účet má ikonu VIP.

confirm activation

Registrace účtu pro verzi systému Mac

Verze nástroje pro Mac byla vydána později než její původní podoba pro Windows. Ale stejně jako u verze aplikace Aqua Sound pro Windows je i zde nutné si zaregistrovat účet, abyste mohli využívat všechny dostupné funkce aplikace Aqua Sound. Zde jsou uvedeny kroky nutné pro vytvoření účtu Acethinker Aqua Sound ve verzi pro počítače Mac.

Step 1 Otevřete okno Registrace

Spusťte registrační stránku kliknutím na tlačítko "Uživatelský účet" v pravé horní části obrazovky. Zadejte požadované informace do vyhrazených políček, počínaje platnou e-mailovou adresou, a poté volbou vašeho hesla.

enter the information

Step 2 Zadejte ověřovací kód

Po zadání potřebných údajů klikněte na tlačítko "Zaregistrovat se" a na zadanou e-mailovou adresu vám budou zaslány ověřovací kódy. Ověřovací kódy si zkopírujte, vložte je na určené místo a klikněte na tlačítko "Další".

enter verification codes

Step 3 Potvrďte vytvoření účtu

Po stisknutí tlačítka "Další" se spustí proces vytváření účtu. Po úspěšném vytvoření účtu se zobrazí oznámení s typem licence daného účtu. Při první registraci jsou uživatelé automaticky zařazeni do bezplatného zkušebního období, které trvá tři dny.

confirm account creation

Step 4 Aktivujte účet na Macu

Chcete-li účet aktivovat, přejděte na stránku "Uživatelský účet" a klikněte na rozevírací nabídku. Ze seznamu možností, které se zobrazí, vyberte možnost "Aktivovat".

activate account

Step 5 Zadejte aktivační kódy

V aktivačním okně vás program požádá o zadání "Aktivačních kódů". Pokud kódy ještě nemáte, získáte je kliknutím na odkaz "Koupit nyní", čímž se otevře příslušná webová stránka produktu ve vašem prohlížeči. Zadejte aktivační kódy na vyhrazené místo a poté klikněte na tlačítko "Potvrdit".

enter the license keys

Step 6 Potvrďte aktivaci účtu

Proces aktivace trvá několik sekund. Po jeho dokončení se zobrazí potvrzovací zpráva. V tomto oznámení se zobrazí informace o účtu, včetně nového typu licence a data vypršení platnosti předplatného. Klepnutím na tlačítko "OK" zavřete okno a potvrďte zprávu.

confirm activation


Leave your comment and join our discussion