Acethinker menu

How to Register AceThinker Video Keeper

Jeśli mowa o programach do pobierania filmów, AceThinker Video Keeper zawsze znajdzie się w ścisłej czołówce najlepszych aplikacji. To wszechstronny downloader, przystosowany do pobierania filmów z ponad 100 stron oferujących streaming online, włącznie z YouTube, Facebook oraz Vimeo. Tym, co wyróżnia nasz program spośród innych aplikacji, jest funkcja „Detect” („Wykryj”), która umożliwia automatyczne zapisywanie odtwarzanego filmu w ramach własnej, wbudowanej przeglądarki. Oprócz funkcji pobierania aplikacja oferuje konwerter video, pozwalający na konwersję wszelkich filmów zarówno pobranych, jak i znajdujących się już na dysku twardym twojego komputera, do kilku formatów, włączając w to MP4, AVI i więcej. W związku z tym, że Video Keeper jest programem przeznaczonym na komputery, możesz utworzyć konto użytkownika, co potrwa tylko chwilę. Aby tego dokonać, skorzystaj poniższych instrukcji.

Navigation of Contents

Zarejestruj AceThinker Video Keeper przez Windows

Jeśli jesteś zainteresowany tym narzędziem, możesz dokonać jego rejestracji, w swoim systemie Windows, korzystając z poniższych kroków:

Wypróbuj za Darmo

Step 1 Pobierz i Zainstaluj Program

Najpierw kliknij pierwszy przycisk „Download” zamieszczony na górze, aby pobrać kopię oprogramowania na swój komputer z systemem Windows. Uruchom instalator i wykonaj kroki zgodnie z instrukcjami. Po zakończeniu instalacji odpal Video Keeper i przejdź do głównego interfejsu.

vk interface

Step 2 Wprowadź Dane Konta

Po zakończeniu instalacji kliknij ikonę „User Account” w prawym górnym rogu interfejsu. Następnie, kliknij „Sign Up”, aby uruchomić okno rejestracji. Tutaj prosimy wprowadzić dane swojego konta w odpowiednie pola. Potem kliknij przycisk „Get”, aby przesłać kod weryfikacyjny na swój adres e-mail. Odczytaj wiadomość e-mail, skopiuj kod i wklej go w pole „Verification Code”. Kliknij „Sing Up”, aby dokończyć rejestrację.

vk registration window step2

Step 3 Pobierz i skonfiguruj narzędzie


Jeśli dokonałeś zakupu licencjonowanej wersji programu, kliknij „Activate VIP” w podsumowującym okienku konta, które się pojawi. Następnie, wklej klucz, który otrzymałeś przy zakupie licencji premium. Na końcu kliknij „OK”. Od teraz posiadasz konto premium AceThinker Video Keeper.

vk activate vip step3

Zarejestruj AceThinker Video Keeper na systemie macOS

Jeśli jesteś zainteresowany tym narzędziem, możesz dokonać jego rejestracji w swoim systemie macOS, korzystając z poniższych kroków:

Wypróbuj za Darmo

Step 1 Pobierz i Zainstaluj wersję na system macOS

Kliknij drugi przycisk „Pobierz” umieszczony na górze, aby pobrać wersję programu na system macOS. Otwórz plik i zacznij instalować go na swoim komputerze. Po zakończeniu instalacji uruchom aplikację i przejdź do interfejsu głównego.
vk mac interface

Step 2 Wprowadź dane

Będąc w interfejsie głównym, kliknij ikonę „User Account” w prawym górnym rogu. Następnie, kliknij „Zarejestruj się” i wprowadź dane konta, potem kliknij przycisk „Get”, aby przesłać kod weryfikacyjny. Teraz odczytaj swoją wiadomość e-mail i skopiuj kod weryfikacyjny. Wróć do okna rejestracji Video Keeper w wersji na macOS i wklej kod do wymaganego pola. Kliknij „Zarejestruj się”, aby dokonać rejestracji.

vk mac registration window step2

Step 3 Ulepsz Swoje Konto

Jeśli chcesz ulepszyć swoje konto, musisz posiadać klucz. Aby kontynuować, kliknij „Aktywuj VIP”, a następnie wprowadź klucz z zapewnionego pola. Na końcu kliknij „OK”, aby aktywować konto. Od teraz jesteś w posiadaniu licencji konta premium AceThinker Video Keeper w wersji dla systemów macOS.

vk mac activate step3

author portrait
Back to top
Download
Contact Us