Jak Zarejestrować Się w Programie AceThinker PDF Converter Pro

author portrait
0 min
0

Acethinker PDF Converter Pro działa jako aplikacja wszystko w jednym do konwertowania PDF do pożądanych przez Ciebie formatów dokumentów. Pozwala również zapisać pliki jako JPG, PNG, Excel, MS Word, oraz więcej do PDF. Będziesz w stanie modyfikować i zarządzać opublikowanymi przez to narzędzie stronami PDF, wykorzystując takie funkcje jak łączenie, dzielenie, itp. Do Twojego użytku dostępne są również dodatkowe funkcje do szyfrowania, odblokowania, dodawania znaku wodnego, i przetwarzania z ogromną łatwością dokumentów PDF.

Pobierz oprogramowanie

Pobierz instalator, pobierz pakiet instalacyjny klikając poniższy przycisk, a następnie poczekaj na zakończenie procesu pobierania.

Wypróbuj Za Darmo

Rozpocznij proces instalacji

Po zakończeniu procesu pobierania uruchom instalator, po czym pojawi się na ekranie kreator konfiguracji. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora, aby prawidłowo zainstalować aplikację.

postępuj zgodnie z kreatorem konfiguracji

Utwórz konto użytkownika

Po zakończeniu procesu instalacji uruchom narzędzie, aby otworzyć główny interfejs. Teraz będziesz musiał utworzyć konto za pomocą przycisku "Konto", dzięki temu pojawi się okno z rejestracją. Wykonaj poniższe kroki, aby utworzyć swoje konto użytkownika.

Step 1 Uruchom okno rejestracji

Na ekranie z opcją "Zaloguj się", kliknij link Rejestracji, a okno zmieni się z logowania na Rejestrację konta.

otwórz okno rejestracji

Step 2 Wprowadź wymagane informacje

W oknie "Zarejestruj się", wprowadź wszystkie wymagane informacje w wyznaczonych do tego miejscach. Uwaga: Aby uzyskać "Kody Weryfikacyjne", musisz upewnić się, że podany przez Ciebie adres e-mail jest prawidłowy. Kliknij link "Pobierz", a kod zostanie wysłany na podany adres e-mail. Gdy wszystkie informacje będą już na miejscu, kliknij przycisk "Zarejestruj się".

wprowadź wymagane informacje

Step 3 Potwierdź rejestracje

Po zakończeniu rejestracji pojawi się wiadomość z potwierdzeniem. Będziesz mógł zobaczyć, że Twoje konto jest w darmowym okresie próbnym.

typ licencji bezpłatna wersja próbna

Step 4 Aktywuj konto

Jeśli jesteś płatnym użytkownikiem, możesz dokonać aktywacji za pomocą kodu klucza dostarczonego na Twój adres e-mail. Aby to zrobić, kliknij strzałkę w dół obok swojego imienia i kliknij "Aktywuj".

kliknij przycisk aktywacji

Step 5 Wprowadź klucze licencyjne i potwierdź aktywację

Wróć do wyskakującego komunikatu, w którym znajduje się link do pobrania. Skopiuj klucze licencyjne znajdujące się pod nim i wklej je w przeznaczonym do tego miejscu, a następnie kliknij "OK".

skopiuj i wklej klucze licencyjne

Po zaakceptowaniu kluczy licencyjnych pojawi się komunikat potwierdzający. Zatwierdź go klikając przycisk "OK". W oknie "Profil" zauważysz, że "Typ licencji" został zmieniony z "Próbny" na "Roczny" lub "Dożywotni", w zależności od Twojego zamówienia. Od tego momentu będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji aplikacji bez żadnych ograniczeń.


Leave your comment and join our discussion