Jak Zarejestrować Konto Użytkownika dla Aplikacji AceThinker PDF Converter Pro

Acethinker PDF Converter Pro działa jako aplikacja wszystko w jednym do konwertowania PDF do pożądanych przez Ciebie formatów dokumentów. Pozwala również zapisać pliki jako JPG, PNG, Excel, MS Word, oraz więcej do PDF. Będziesz w stanie modyfikować i zarządzać opublikowanymi przez to narzędzie stronami PDF, wykorzystując takie funkcje jak łączenie, dzielenie, itp. Do Twojego użytku dostępne są również dodatkowe funkcje do szyfrowania, odblokowania, dodawania znaku wodnego, i przetwarzania z ogromną łatwością dokumentów PDF.

PDF Converter
AceThinker PDF Converter

Convert PDF to Word, Excel, PPT, TXT and image format.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

Pobierz oprogramowanie

Pobierz instalator, pobierz pakiet instalacyjny klikając poniższy przycisk, a następnie poczekaj na zakończenie procesu pobierania.

Wypróbuj Za Darmo

Rozpocznij proces instalacji

Po zakończeniu procesu pobierania uruchom instalator, po czym pojawi się na ekranie kreator konfiguracji. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora, aby prawidłowo zainstalować aplikację.

postępuj zgodnie z kreatorem konfiguracji

Utwórz konto użytkownika

Po zakończeniu procesu instalacji uruchom narzędzie, aby otworzyć główny interfejs. Teraz będziesz musiał utworzyć konto za pomocą przycisku "Konto", dzięki temu pojawi się okno z rejestracją. Wykonaj poniższe kroki, aby utworzyć swoje konto użytkownika.

Step 1 Uruchom okno rejestracji

Na ekranie z opcją "Zaloguj się", kliknij link Rejestracji, a okno zmieni się z logowania na Rejestrację konta.

otwórz okno rejestracji

Step 2 Wprowadź wymagane informacje

W oknie "Zarejestruj się", wprowadź wszystkie wymagane informacje w wyznaczonych do tego miejscach. Uwaga: Aby uzyskać "Kody Weryfikacyjne", musisz upewnić się, że podany przez Ciebie adres e-mail jest prawidłowy. Kliknij link "Pobierz", a kod zostanie wysłany na podany adres e-mail. Gdy wszystkie informacje będą już na miejscu, kliknij przycisk "Zarejestruj się".

wprowadź wymagane informacje

Step 3 Potwierdź rejestracje

Po zakończeniu rejestracji pojawi się wiadomość z potwierdzeniem. Będziesz mógł zobaczyć, że Twoje konto jest w darmowym okresie próbnym.

typ licencji bezpłatna wersja próbna

Step 4 Aktywuj konto

Jeśli jesteś płatnym użytkownikiem, możesz dokonać aktywacji za pomocą kodu klucza dostarczonego na Twój adres e-mail. Aby to zrobić, kliknij strzałkę w dół obok swojego imienia i kliknij "Aktywuj".

kliknij przycisk aktywacji

Step 5 Wprowadź klucze licencyjne i potwierdź aktywację

Wróć do wyskakującego komunikatu, w którym znajduje się link do pobrania. Skopiuj klucze licencyjne znajdujące się pod nim i wklej je w przeznaczonym do tego miejscu, a następnie kliknij "OK".

skopiuj i wklej klucze licencyjne

Po zaakceptowaniu kluczy licencyjnych pojawi się komunikat potwierdzający. Zatwierdź go klikając przycisk "OK". W oknie "Profil" zauważysz, że "Typ licencji" został zmieniony z "Próbny" na "Roczny" lub "Dożywotni", w zależności od Twojego zamówienia. Od tego momentu będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji aplikacji bez żadnych ograniczeń.

Leave your comment and join our discussion
author portrait
Posted by Trafalgar to PDF Converter Pro

Last updated on October 14, 2022

PDF Converter
Convert PDF to Word, Excel, PPT, TXT and image format.
Download
side images
User Guide
Back to Top