Acethinker menu

AceThinker Video Master

Ultra rychlý konvertor videa pro převod jakéhokoli videoklipu a audia ve vysoké kvalitě s možností okamžitých úprav.

iiiii
iiiii

Jak jednoduše převádět video a audio soubory

Pouhými několika kliknutími můžete rychle převést video či audio z různých formátů do vámi požadovaného formátu.

1

Importujte soubory, které chcete převést.

2

Zvolte si požadovaný výstupní formát.

3

Klepnutím na tlačítko Konvertovat zahájíte převod.

convert any video

Převod různých formátů video a audio souborů

Plnohodnotný konvertor a kompresor videa, Video Master, nabízí prostředky a pomoc při virtuální transformaci multimediálních souborů do libovolně dostupných formátů. Takto vytvořené video mohou uživatelé přehrávat v různých přehrávačích médií nebo je sdílet na sociálních sítích. Díky pokročilé hardwarové akceleraci a vícejádrovému procesoru je průběh konverze rychlejší, než kdy dříve. Proces navíc zaručuje bezeztrátovou kvalitu, takže výstupní soubor je stejně čistý a kvalitní, jako byl ten původní.

Velké množství výstupních formátů: Podporuje stovky audio a video formátů včetně, MKV, MP4, AVI, H.264, 3GP, WMV, FLV, HTML5, M4V, MOV, SWF, MP3, AAC, WMA, M4A, OGC, WAV, a dalších.
Převod videí pro různá zařízení: Umožňuje uživatelům přeměnit vstupní videa na přenositelné nosiče ideální pro mobilní zařízení, jako jsou iPad, iPhone, HTC, Samsung, Blackberry, Motorola, Sony, Android, LG atd.
Převádějte videa v rozlišení HD a 4K: Nabízí uživatelům možnost převádět videa v rozlišení 1080p nebo dokonce i ve 4K kvalitě při současném zachování původní kvality souboru pro vynikající zážitek z přehrávání.

Vylepšete a upravte si videoklip několika kliknutími

Tento vynikající konvertor videa také umožňuje uživatelům provádět úpravy a vylepšení vstupního videa pomocí vestavěného editoru videí. Je vybaven základním střihovým režimem, který dokáže vytvořit filmové mistrovské dílo, jako by bylo z Hollywoodu. Díky rychlým a snadným průvodcům mohou uživatelé dosáhnout dokonalého zpracování vstupního videa.

Spojování a stříhání klipů: Pomocí tohoto nástroje mohou uživatelé z dlouhých videí vytvořit kratší klipy. Kromě toho také dovoluje odstranit nepotřebné klipy a ponechat si několik částí tak, že je sloučí do jednoho výstupního videoklipu.
Otočení a změna velikosti videoklipů: S touto funkcí mohou uživatelé otáčet video do stran, ve směru hodinových ručiček i proti směru. Umožňuje také převracet video na výšku či na šířku. Filmový nadšenci mohou také změnit poměr stran videa oříznutím nežádoucích okrajů tak, aby se video přizpůsobilo obrazovce jejich multimediálního přehrávače.
Velkolepé video filtry a efekty: Uživatelé zde mohou upravovat barvy, kontrast, sytost, jas, a dokonce lze na video aplikovat různé druhy filtrů
Vložení vlastního loga a titulků: Uživatelé mohou do videa vložit soubory s titulky a dodat mu tak kinematografickou atmosféru. Do výstupního videa lze také přidat produktová loga nebo vodoznaky.
edit video
download video

Screecast a sledování videí v režimu offline

Video Master je vybaven kompletní sadou nástrojů pro zpracování videa. Není to však jen jednoduchý konvertor videa, ale navíc umí stahovat videa pro offline přehrávání. Pokud si uživatelé nemohou stáhnout těžko dostupné video soubory, je k dispozici i rekordérem obrazovky, který nabízí efektivní způsob záznamu veškeré aktivity na obrazovce, živých přenosů či videonávodů.

Možnost ukládání videí z platforem pro sdílení videí: Stahujte online filmy a hudební videa z různých webů, jako je Facebook, Dailymotion, Vimeo, Twitch, Twitter a Instagram.
Záznam dění na obrazovce: Umožňuje uživatelům používat režimy záznamu a snímat tak videa v HD rozlišení online i se systémovými zvuky, webovou kamerou a dalšími.

Další funkce

Editor prezentace fotografií
Importujte obrázky a vytvářejte úžasné prezentace z vašich fotografií a videí doplněné o různé filtry a efekty.
Změňte rychlost přehrávání videa
Změňte rychlost videa a zpomalte nebo naopak zrychlete přehrávání videoklipu.
Proces hromadných konverzí
Díky technologii multiprocessingu mohou nadšenci do videí zpracovávat a převádět více souborů současně.
Multimediální přehrávač
Má vestavěný přehrávač videa, který uživatelům umožňuje náhled a přehrávání video projektů.
Vložení/odstranění audia
Pomocí této funkce můžete do videa vložit externí hudbu nebo kompletně odstranit zvuk.
Kompresor vide
Zredukujte a zkomprimujte celkovou velikost video souboru úpravou jeho kvality, snímkové frekvence, formátu atd.
video master

Video Master

Kompletní řešení "vše v jednom" pro snadnou konverzi videa a zvuku, stahování online videí, editaci videoklipů a pořizování videozáznamů.

Více informací:

Skvělý program!

Video Master je rychlý konvertor videa s vysokou kvalitou výstupu. A díky dalším funkcím je tvorba a úprava videa opravdu ještě jednodušší než kdykoli předtím. Pokud hledáte nástroj pro konvertování videa, prostě jej vyzkoušejte!

davidDavid

Fantastický při práci s videem

Je to přesně takový videokonvertor, jaký jsem hledal, s několika dalšími funkcemi navíc. Přednastavená konfigurace videa pro mobilní zařízení funguje perfektně a mohu si díky tomu přehrávat videoklipy na všech mých zařízeních, raz dva tři. Dobrá práce!

clarkClark

Write a Review

Technické specifikace

Systémové požadavky
Podporované OS: Windows 8/10/11, Mac OS X 10.10 nebo vyšší
Procesor: 1GHz Intel procesor nebo vyšší
RAM: Pro vynikající výkon se doporučuje 1 GB
Volné místo na disku: 100 MB nebo více
Podporované vstupní formáty
Video: AVI, WMV, MP4, FLV, ASF, VOB, MOV, M4V, MPEG, MKV, 3GP, M2TS, RMVB, DivX, atd.
Audio: MP3, AAC, WMA, WAV, AIFF, M4A, M4R, MKA, atd.
Obrázky: JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF, atd.
Podporované výstupní formáty
Video: 3GP, WebM, M4V, MP4, MKV, MOV, ASF, VOB, FLV, SWF, AVI, WMA, MKV, GIF, atd.
Audio: MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, WAV, FLAC, AIFF, atd.
Zařízení: Apple iPhone 5 až iPhone X, iPad 2 až iPad 4, SamSung Galaxy S4-S8, mobily Sony, mobily LG, Smart TV, další značky mobilů se systémem Android, DVD přehrávače a další.

Průvodci & Tipy

Další články o konvertování videa >>

Back to Top
Contact Us