Acethinker menu

Jak provést registraci AceThinker Video Master

AceThinker Video Master je nejlepší dostupný konvertor, který dnes lze na trhu sehnat. Video Master je velmi všestranný nástroj pro konverzi. Pomůže vám převést jakákoli videa a audiozáznamy do požadovaného formátu, aniž byste při tom jakkoli ztratili kvalitu videa nebo zvuku. Kromě toho disponuje profesionálním editorem videa, který uspokojí nároky uživatelů při úpravách různých videí. Pomocí tohoto nástroje můžete rychle oříznout některé části videa, otočit a upravit rozlišení videa, přidat některé efekty a doplnit video o vodoznak.

Try It Free

Video Master
AceThinker Video Master

Convert all video and audio formats as you need.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

How to Register AceThinker Video Master for Windows

Chcete-li začít používat tento program určený pro uživatele systému Windows, postupujte podle níže uvedeného návodu:

Step 1 Download and Install AceThinker Video Master

Navštivte oficiální webové stránky a stáhněte si instalační soubor programu AceThinker Video Master. Poté jej spusťte a postupujte podle instalačních pokynů, dokud nebude instalace programu v počítači dokončena a nebude k němu možné přistupovat z pevného disku.

Step 2 Proceed to the Log in & Sign up page

Once you are finished with the installation and inside the interface, a window will pop up that asks you to either Activate the product or Log into your AceThinker account. Therefore press the Login & Sign up button to continue with creating an AceThinker account.

sign up for an account

Step 3 Register an Account

V nově otevřeném okně můžete kliknout na tlačítko Přihlásit v dolní části obrazovky a přejít do režimu Registrace. V novém okně zadejte na vyhrazená místa všechny potřebné informace. Poznámka: ověřovací kód bude zaslán na zadaný e-mail po kliknutí na tlačítko " Získat".

enter the information needed

Step 4 Confirm the Registration

Po zadání všech požadovaných údajů dokončete proces kliknutím na tlačítko "Zaregistrovat se". Při úspěšném dokončení registrace se zobrazí potvrzovací zpráva.

confirm registration

Step 5 Copy the License Key to Activate the Account

Přejděte do své e-mailové schránky a zkopírujte si licenční kódy, které vám byly zaslány při zakoupení softwaru. Vraťte se zpět do aplikace, klikněte na své jméno a z možností, které se zobrazí, vyberte "Aktivovat". V novém okně pak vložte licenční klíče, které jste si již dříve zkopírovali, a potvrďte tlačítkem "OK".

activate the account

How to Register AceThinker Video Master for Mac

Nejprve si stáhněte a nainstalujte aplikaci Video Master na váš Mac. Chcete-li začít používat tento program určený pro uživatele systému Mac, postupujte podle níže uvedeného návodu:

Step 1 Launch and Register

Po úspěšném stažení a instalaci programu do počítače, můžete nyní spustit hlavní rozhraní a kliknutím na tlačítko účtu níže zahájit proces registrace vašeho uživatelského profilu.

vmmac1

Step 2 Account Creation

Pokud se již nacházíte v nastavení účtu, můžete si zde účet vytvořit. To lze provést dvěma způsoby. Můžete si založit nový účet kliknutím na tlačítko "Zaregistrovat se" a vyplnit potřebné informace. Druhou možností je použít váš stávající účet na Facebooku, Twitteru nebo Googlu. V tomto případě můžete pokračovat jednoduše tak, že tomuto nástroji povolíte přístup ke svému účtu.

vmmac2

Step 3 Account Activation

Po získání licence nákupem tohoto nástroje obdržíte přístupový kód. Ten můžete aktivovat kliknutím na tlačítko vedle jména svého účtu. Poté vyberte možnost aktivovat a jednoduše vložte URL odkaz, který následně potvrďte.

vmmac3

Níže je uveden videonávod pro uživatele systému Mac:

register video master for mac

Leave your comment and join our discussion
author portrait
Video Master
Convert all video and audio formats as you need.
Download
side images
User Guide
Back to Top