Acethinker menu

Jak Zarejestrować Aplikację AceThinker Video Master

Aplikacja AceThinker Video Master to zdecydowanie najlepsze narzędzie do konwertowania na chwilę obecną. To coś więcej niż zwykły konwerter, program Video Master posiada wszechstronne funkcje, dzięki którym możesz konwertować dowolne filmy i pliki audio do pożądanego formatu bez strat w jakości obrazu, czy też dźwięku. Co więcej, aplikacja oferuje profesjonalny edytor video, który sprosta oczekiwaniom użytkowników zajmujących się obróbką wszelkiego rodzaju filmów. Dzięki naszym narzędziom wykadrujesz swoje nagranie w okamgnieniu, bez problemu obrócisz obraz i zmienisz rozdzielczość, nie wspominając o dodawaniu efektów i znaków wodnych.

Wypróbuj za Darmo

Video Master
AceThinker Video Master

Convert all video and audio formats as you need.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

Jak zarejestrować aplikację AceThinker Video Master, korzystając z Windows

Jeśli jesteś użytkownikiem Windows i pragniesz korzystać z naszej aplikacji, postępuj według poniższych wskazówek:

Step 1 Pobierz i zainstaluj program AceThinker Video Master

Odwiedź oficjalną stronę i pobierz instalator AceThinker Video Master. Następnie, uruchom instalator i postępuj zgodnie z instrukcjami, aż do momentu jej finalizacji. Teraz aplikacja może być odpalona z dysku twardego twojego komputera.

Step 2 Przejdź do strony Logowanie i Rejestracja

Po sfinalizowaniu instalacji przejdź do interfejsu aplikacji. Pojawi się okienko z propozycję Aktywacji lub Zalogowania się na twoje konto AceThinker. Kliknij przycisk Logowanie i Rejestracja, aby przejść do tworzenia konta AceThinker.

sign up for an account

Step 3 Zarejestruj konto

W nowo otwartym oknie możesz kliknąć znajdujący się na dole odnośnik do strony Rejestracji, po czym nastąpi przekierowanie do trybu Rejestracji. W kolejnym oknie wprowadź wszystkie wymagane informacji w wyznaczonych do tego polach. Uwaga: kod weryfikacyjny zostanie wysłany na podany przez Ciebie adres e-mail po tym, jak klikniesz link „Get”.

enter the information needed

Step 4 Potwierdź rejestrację

Po uzupełnieniu wszystkich informacji kliknij przycisk „Zarejestruj się”, aby sfinalizować proces. Po pomyślnym zakończeniu rejestracji pojawi się wiadomość z potwierdzeniem.

confirm registration

Step 5 Skopiuj Klucz Licencji, aby Aktywować Konto

Przejdź do skrzynki odbiorczej swojej poczty e-mail i skopiuj kody licencyjne, które zostały wysłane po zakupieniu produktu. Przejdź z powrotem do narzędzia, kliknij swoje imię i wybierz „Aktywuj” z opcji, które się pojawią. W nowym oknie wklej skopiowane wcześniej klucze licencyjne i wciśnij „OK”.

activate the account

Jak zarejestrować program AceThinker Video Master w systemie MacOS

Po pierwsze, pobierz i zainstaluj aplikację Video Master na swoim komputerze Mac. Jeśli jesteś użytkownikiem Maca i pragniesz korzystać z tego programu, postępuj według następujących wskazówek:

Step 1 Odpal i Zarejestruj

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na twoim komputerze możesz przejść do interfejsu głównego, aby odszukać przycisk „konto” w dolnej części, którego kliknięcie zainicjuje proces rejestracji konta.

vmmac1

Step 2 Tworzenie Konta

Możesz przystąpić do tworzenia konta z poziomu jego ustawień. Możesz dokonać tego na dwa sposoby. Pierwszy z nich to utworzenie całkowicie nowego konta za pomocą przycisku „Zarejestruj się”, oraz uzupełnienie wymaganych informacji. Możesz również skorzystać z drugiej opcji i użyć istniejącego już konta Facebook, Twitter lub Google. Co więcej, również dokonasz tego, synchronizując swoje konto z narzędziem.

vmmac2

Step 3 Aktywacja Konta

Po otrzymaniu licencji, potwierdzającej zakup naszego produktu, otrzymasz kod. Możesz go aktywować, korzystając z przycisku obok nazwy twojego konta. Następnie wybierz opcję „aktywacja”, wklej adres URL, zatwierdź i to wszystko.

vmmac3

Poniżej umieściliśmy filmik instruktażowy dla użytkowników systemu MacOS:

register video master for mac

Leave your comment and join our discussion
author portrait
Posted by JoKelly to Video Convert Master

Last updated on November 15, 2022

Video Master
Convert all video and audio formats as you need.
Download
side images
User Guide
Back to Top