Acethinker menu

AceThinker Screen Grabber Pro

Nejefektivnější nahrávač obrazovky počítače, který je schopen nahrávat i se zvukem.

iiiii
iiiii

Jak nahrát libovolnou aktivitu na obrazovce počítače

Nainstalujte a spusťte nahrávač stolního počítačea podle intuitivního rozhraní si vyberte preferovaný způsob záznamu a začněte bez starostí nahrávat videa.

1

Nastavte nahrávání.

2

Začněte nahrávat, co potřebujete.

3

Uložte a sdílejte nahrávku.

record video

Nahrávání všeho, co je vidět na obrazovce počítače

Tento nahrávač umožňuje snadno zachytit a uložit jakoukoli činnost, která probíhá na obrazovce počítače, a to jak pro osobní, tak pro pracovní účely. Ve vynikající kvalitě lze zaznamenávat hraní her, webová videa, návody, tutoriály, webináře, schůzky, videochaty, podcasty, hudbu a další.

Více módu nahrávání: Můžete zachytit celou obrazovku nebo vybranou oblast, zaznamenat pouze zvuk, zachytit video z webové kamery nebo zaznamenat určitou oblast kolem myši.
Různý vstup zvuku: Nahrávání obrazovky se zvukem současně. Vyberte, zda chcete nahrávat obrazovku se systémovým zvukem, zvukem z mikrofonu nebo obojí.
Různé výstupní formáty: Uložte si záznam obrazovky do MP4, WMV, AVI, MOV, FLV, MPEG, VOB, GIF, atd, čímž si zajistíte snadné přehrávání a sdílení.
Udělejte snímek obrazovky: Zachyťte obrazovku svého počítače pomocí funkce snímek obrazovky a přímo sdílejte na Facebook, Twitter, Google+ nebo Pinterest.

Okamžite popisujte a upravujte své nahrávky

Tento nahrávač obrazovky počítače je vybaven editorem, který umožňuje v reálném čase nahrávku komentovat a vylepšovat. Po uložení záznamu ji můžete pomocí pokročilého editoru videa vylepšit a zajistit její profesionálnější vzhled.

Anotace v reálném čase: Během nahrávání můžete snímek obrazovky popsat textem, zlepšit zvýrazněním, doplnit šipkou, obdélníkem, elipsou, kresbou atd.
Přidání překrytí webovou kamerou: Přidejte webovou kameru k nahrávání obrazovky s obličejem dovnitř, abyste dosáhli efektu video-ve-videu, což je užitečné zejména při nahrávání hraní her.
Upravení zachycené obrazovky: Kliknutím na tlačítko Upravit importujete zaznamenané video do profesionálního editoru videa pro další úpravy, jako je oříznutí, sloučení, otočení, použití efektů, přidání vodoznaků atd.
annotate recording
schedule recording

Nastavte dobu, kdy se bude obrazovka nahrávat automaticky

Nyní můžete pomocí tohoto efektivního nahrávače obrazovky naplánovat vše dopředu a automaticky spustit nahrávání v určený čas. Vytvořte naplánovanou úlohu, nastavte čas spuštění a délky nahrávání a nahrávejte obrazovku počítače, i když zrovna nesedíte u počítače.

Nahrávejte živé streamy a webináře: Nahrávejte živě vysílaná videa z oblíbených streamovacích webů, jako je BBC, Twitch a mnoho dalších. Nastavením úlohy můžete také zaznamenávat webové schůzky, které si můžete prohlédnout později.
Nahrávejte denně nebo každý týden: Pokud chcete pravidelně nahrávat pracovní plochu, můžete nastavit konkrétní plán a se vším ostatním si poradí software. Tato funkce je užitečná, pokud potřebujete nahrávat živé pořady a sledovat obrazovku počítače.

Více funkcí

Nahrajte stream zvuku
Nahrávání zvuku z jakýchkoli populárních online hudebních webových stránek, rozhlasových stanic atd. v původní kvalitě.
Personalizace Hotkeys
Nastavte klávesové zkratky pro spuštění nebo zastavení nahrávání, pozastavení či obnovení nahrávání atd.
Efekty myši
Přizpůsobte si styl myši, například tlačítka, animovaná kliknutí a bod pro nahrávání.
Flexibilní nastavení
Změňte frekvenci snímku, přenosovou rychlost, formát, kvalitu atd. pro výstupní video a zvukové soubory.
Sdílet video online
Přímé sdílení videozáznamu online s upraveným názvem a popisem videa.
Nahrát Video skrze FTP
Nahrávání a ukládání nahraného videa na online servery po zadání informací o uživateli.
screen recorder

Screen Grabber Pro

Nahrávejte jakoukoli činnost na ploše počítače, například streamovaná videa, webináře, videochaty, webovou kameru atd. ve vysoké kvalitě.

Více informací:

Nejlepší nahrávač videí obrazovky, jaký kdy existoval

Jedná se o nejlepší nástroj pro záznam obrazovky, který jsem kdy použil. Opravdu na mě udělal dojem, když jsem nahrával mou webovou kameru spolu s činností na obrazovce, což mi umožnilo snadno vytvářet výukové programy pro studenty! Vřele doporučuji!

JessieJessie

Perfektní schopnosti pro zachycení obrazovky

V podstatě jsem potřeboval nástroj pro vytváření snímků pro pracovní komunikaci a v některých případech také pro tvorbu krátkých videí. Tento produkt odpovídá všem mým potřebám a na trhu se softwarem je to rarita! Dobrá práce, vývojáři!

Ken Ken

Napsat hodnocení

Technické specifikace

Podporované OS
Windows: Windows 7/Windows 8/Windows 10/Windows 11 (doporučen 64 bit OS)
Mac: Mac OS X 10.8 nebo více (včetně macOS Catalina a macOS Mojave)
Požadavky na hardware
CPU: 1GHz (32 bit nebo 64 bit)
RAM: 512MB nebo více (doporučeno 1024MB)
Místo na harddisku: 200 MB a více volného místa
Podporované výstupní formáty
Video: MP4, WMV, AVI, MOV, FLV, MPEG, VOB, ASF, TS
Audio: MP3, AAC, OGG, WMA, WAV, FLAC
Obrázek: GIF (nahraná obrazovka nebo animovaný GIF)
Back to Top
Contact Us