Acethinker menu

Jak zaregistrovat AceThinker PDF Converter Pro

Acethinker PDF Converter Pro představuje univerzální sadu pro převod PDF souborů do požadovaného formátu dokumentů. K dispozici je také ukládání JPG, PNG, Excel, MS Word a jiných souborů přímo do formátu PDF. Tento program vám umožní modifikovat a spravovat jednotlivé stránky PDF díky funkcím slučování, rozdělování atd. Nechybí ani další možnosti, které vám dovolí snadno zašifrovat nebo odblokovat PFD dokumenty, či takové soubory opatřit vodoznakem.

PDF Converter
AceThinker PDF Converter

Convert PDF to Word, Excel, PPT, TXT and image format.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

Stáhněte si tento program

Klepnutím na tlačítko níže získáte instalační balíček ke stažení, poté vyčkejte na dokončení procesu stahování.

Try It for Free

Zahájení instalačního procesu

Po dokončení stahování spusťte instalační program a zobrazí se vám průvodce instalací. Postupujte podle pokynů uvedených v průvodci a úspěšně dokončete instalaci tohoto programu.

follow the setup wizard

Vytvoření uživatelského účtu

Po dokončení instalace nástroj spusťte, abyste se dostali do hlavního rozhraní. Nyní si budete muset vytvořit účet kliknutím na tlačítko "Účet", čímž se spustí registrační okno. Pro vytvoření uživatelského účtu jednoduše postupujte podle níže uvedených kroků.

Step 1 Launch the sign-up window

Na obrazovce "Přihlášení" klikněte na tlačítko Registrace a tím se změní okno z Přihlášení na Registraci.

open the sign up window

Step 2 Enter the information needed

V okně "Zaregistrovat se" zadejte všechny požadované údaje do příslušných políček. Poznámka: Chcete-li získat "Ověřovací kódy", musíte se ujistit, že uvedená e-mailová adresa je platná. Klikněte na odkaz "Získat" a kód bude zaslán na vámi zadanou e-mailovou adresu. Jakmile jsou všechny informace na svém místě, klikněte na tlačítko "Zaregistrovat se".

enter the required information

Step 3 Confirm the registration

Po dokončení registrace se zobrazí potvrzovací zpráva. Následně lze vidět, že váš účet je v bezplatném zkušebním provozu.

license type free trial

Step 4 Activate the account

Pokud jste placeným uživatelem, můžete si program aktivovat pomocí přístupového kódu zaslaného na vaši e-mailovou adresu. Chcete-li tak učinit, klikněte na ikonu šipky dolů vedle svého jména a vyberte možnost "Aktivovat".

click the activate button

Step 5 Enter the license keys and confirm the activation

Vraťte se zpět na úvodní obrazovku, kde se nachází odkaz ke stažení, zkopírujte licenční klíče z e-mailu a vložte je na vyhrazené místo a klikněte na tlačítko "OK".

copy and paste the license keys

Po schválení licenčních klíčů se zobrazí potvrzovací zpráva, kterou zavřete kliknutím na tlačítko "OK". Na stránce "Profil" si můžete všimnout, že "Typ licence" byl změněn ze "Zkušební" na "Roční" nebo "Doživotní", v závislosti na vaší konkrétní objednávce. Nyní již budete moci využívat všechny funkce tohoto programu bez jakýchkoli omezení.

Leave your comment and join our discussion
author portrait
PDF Converter
Convert PDF to Word, Excel, PPT, TXT and image format.
Download
side images
User Guide
Back to Top