Acethinker menu

AceThinker PDF Converter Pro

Vynikající program pro převod PDF z a do Wordu, Excelu, PPT, TXT, obrázků a dalších formátů s vysokou přesností a efektivitou.

iiiii
iiiii

Jak spolehlivě převést PDF dokument do libovolného formátu

Během krátké chvíle můžete bez problémů importovat a převádět PDF soubory do MS Office formátů, obrázků a dalších typů souborů.

1

Zvolte si výstupní formát.

2

Importujte PDF dokument.

3

Převeďte soubor PDF do požadovaného formátu.

convert pdf

Převod PDF souborů z a do různých formátů

Tento univerzální software pro převádění a tvorbu PDF souborů vám umožní pomocí několika kliknutí překonvertovat PDF dokumenty do různých formátů nebo takové dokumenty zpracovat a vytvořit z nich soubor ve formátu PDF. Přitom je zajištěna mimořádně vysoká kvalita výstupu, včetně původního rozvržení, obrázků, textu, hypertextových odkazů atd. vše bez ztráty na kvalitě.

Převod z PDF: Převeďte a zálohujte své PDF soubory ve formátech Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Text, HTML, PNG a JPG a pohodlně si je prohlížejte a upravujte.
Převod do PDF: Program je také vynikajícím konvertorem, sloužícím k vytváření PDF ze souborů Word, Excel, PPT a obrázků, pro jejich snadnější přenos a zálohování.
Převod naskenovaných PDF: Díky vestavěné technologii OCR je nyní možné extrahovat text z obrázkových PDF souborů z jejich originálního formátu a grafiky.

Jednoduché rozhraní a rychlá konverze

Tento konvertor PDF souborů disponuje přehledným rozhraním a k provedení samotného převodu PDF souborů stačí pouze 3 jednoduché kroky. Nemusíte se ničeho obávat, ani pokud patříte mezi začátečníky, protože PDF dokumenty zvládnete převést jako profesionál během několika vteřin!

Současně díky vyspělé technologii dokáže tento software převádět soubory PDF velmi vysokou rychlostí, přičemž nedochází ke snížení jejich kvality. Pracuje spolehlivě a proto mu důvěřuje celá řada osobních i firemních uživatelů. Pokaždé, když budete hledat nástroj pro převod dokumentů PDF, může být AceThinker PDF Converter Pro vaší první volbou.

easy PDF converter

Další funkce

Sloučení PDF
Spojte několik PDF souborů do jediného dokumentu podle libosti, snadno a rychle.
Rozdělení PDF
Každou stránku můžete libovolně zařadit do PDF dokumentu nebo z nich vyjmout pouze vybrané stránky.
Vyjmutí obrázků z PDF
Tato funkce umožňuje jedním kliknutím vyjmout všechny obrázky JPG a PNG z PDF souboru.
Komprimace PDF
Pokud je váš PDF soubor příliš velký a chcete zredukovat jeho velikost, můžete jej zkomprimovat na menší velikosti.
Odblokování PDF
Dokument PDF můžete odemknout zadáním hesla a následně odstranit jeho zabezpečení.
Zabezpečení PDF
Stačí zadat požadované heslo a kliknutím na tlačítko Převést okamžitě PDF soubor zašifrujete a tím ho zabezpečíte.
pdf converter

PDF Converter Pro

Jednoduše převádějte PDF soubory do formátů Microsoft Office a jiných, včetně funkcí, jako je slučování, rozdělování, komprimace, odblokování atd.

Další podrobnosti:

Jednoduchý a rychlý PDF konvertor

Program mi pomohl převést všechny mé PDF dokumenty do Wordu. Pro nováčky, jako jsem já, je díky snadnému rozhraní a vysoké rychlosti převodu vynikající volbou!

paulPavel

Skvělý program pro převod PDF souborů

Tenhle program funguje skutečně rychle! Na výběr je několik výstupních formátů a nechybí ani možnost hromadného převodu. Skvělý konvertor PDF souborů!

Robert Robert

Write a Review

Technické specifikace

Podporované OS
Windows 7, Windows 8, Windows 10 a Windows 11
Procesor
Doporučuje se 1GHz Intel procesor nebo vyšší.
RAM
1 GB RAM pro zajištění plynulého chodu.
Volné místo na disku
150 MB nebo více
Podporované formáty:
Vstupní formáty: PDF, Microsoft Word (.doc, .docx), Microsoft Excel (.xls, .xlsx), Microsoft PowerPoint (.ppt, .pptx), obrázky (JPG, PNG, JPEG).
Výstupní formáty: Word, PPT, Excel, HTML, TXT, JPG a PNG
Back to Top
Contact Us