Acethinker menu

Jak Zarejestrować Konto Użytkownika dla Aplikacji Acethinker Music Recorder

Music Recorder to główna aplikacja do nagrywania muzyki od Acethinker. To narzędzie to nie tylko stanowi doskonały sposób na nagrywanie dźwięku, ale również oferuje całe mnóstwo innych funkcji, włączając w to odtwarzacz, pobieranie muzyki, a nawet funkcję radia internetowego. Music recorder potrafi przechwycić dźwięki z systemu oraz mikrofonu bez strat na jakości źródłowej. To jedna z największych zalet programu Music Recorder, która gwarantuje uzyskanie możliwe jak najlepszej jakości za każdym razem. Aczkolwiek, jeśli chcesz korzystać ze wszystkich funkcji premium tego narzędzia, musisz dokonać rejestracji konta i aktywować je. Oto instrukcja rejestracji konta Music Recorder w wersji na system Windows oraz macOS.

Music Recorder
AceThinker Music Recorder

Capture quality audio from computer and microphone.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

Rejestracja Konta dla Programu Music Recorder w wersji dla Windows

Music Recorder dla systemu Windows jest najczęściej pobieraną wersją programu. Proces rejestracji i aktywacji konta jest dość prosty i nie wymaga zbytnie wysiłku. Oto instrukcja krok po kroku, która tłumaczy, w jaki sposób zarejestrować konto Acethinker Music Recorder pod systemem Windows.

Step 1 Zarejestruj konto

Klikając przycisk "Konto Użytkownika" w prawym górnym rogu ekrany, wywołasz okno rejestracji. Na stronie "Zarejestruj się" wprowadź niezbędne informacje, zaczynając od poprawnego adresu e-mail i hasła. Aby otrzymać kod potwierdzający, kliknij link „Odbierz”, a kod zostanie wysłany na podany przez ciebie adres e-mail.

uruchom okno z rejestracją

Step 2 Prześlij dane konta

Kiedy wszystkie dane zostaną już wprowadzone i zatwierdzone, niezwłocznie kliknij przycisk „Zarejestruj się”, aby przesłać informacje i utworzyć konto. Poczekaj kilka sekund, aż konto zostanie przetworzone i utworzone.

prześlij dane

Step 3 Aktywuj konto

Po zakończeniu rejestracji z powodzeniem pojawi się profil użytkownika. W nowym oknie wyświetlą się informacje na temat konta, włączając w to rodzaj konta, które posiadasz. Każdy nowy użytkownik automatycznie otrzymuje darmowe konto próbne. Aby dokonać aktywacji, kliknij menu rozwijane obok swojego imienia, a następnie naciśnij „Aktywuj”.

aktywuj konto

Step 4 Wprowadź kod aktywacyjny

W nowym oknie, które się pojawi, wprowadź uprzednio zakupione kody aktywacyjne. A jeśli nie masz jeszcze kodu licencyjnego, kliknij link „Kup teraz”.

wprowadź kody aktywacyjne

Step 5 Potwierdź aktywację

Teraz możesz sprawdzić rodzaj licencji twojego konta z poziomu „Profil Użytkownika”. Zwróć uwagę, że rodzaj licencji uległ zmianie na „Roczna”, a samo konto posiada ikonę VIP.

zatwierdź aktywację

Rejestracja Konta dla Systemu macOS

Wersja narzędzia dla systemu macOS została wydana nieco później od wersji dla Windows. Podobnie jak w przypadku Music Recorder dla systemu Windows, tak i tutaj należy dokonać rejestracji konta, aby korzystać ze wszystkich funkcji programu. Oto instrukcja krok po kroku, która tłumaczy, jak zarejestrować konto Acethinker Music Recorder w wersji dla systemu macOS.

Step 1 Otwórz okno z Rejestracją

Włącz stronę rejestracji, klikając przycisk „Konto użytkownika” w prawym górnym rogu ekranu. Wprowadź wymagane informacje w zapewnionych miejscach, zaczynając do poprawnego adresu e-mail i wybranego przez Ciebie hasła.

wprowadź dane

Step 2 Wprowadź Kod Weryfikacyjny

Po wprowadzeniu niezbędnych informacji kliknij przycisk „Zarejestruj się”, a kody weryfikacyjne zostaną wysłane na podany przez Ciebie adres e-mail. Skopiuj kody weryfikacyjne, wklej je w wyznaczone miejsce i kliknij „Dalej”.

wprowadź kody weryfikacyjne

Step 3 Potwierdź utworzenie konta

Proces tworzenia konta rozpocznie się po naciśnięciu przycisku „Dalej”. Po utworzeniu konta z powodzeniem, wyświetli się powiadomienie przedstawiające „Rodzaj Licencji” konta. Każdy nowy użytkownik automatycznie otrzyma darmowe konto próbne ważne przez 3 dni.

potwierdź utworzenie konta

Step 4 Aktywuj konto pod systemem macOS

Aby aktywować konto, przejdź do okna „Konto Użytkownika” i kliknij rozwijane menu. Z listy opcji, które się pojawią, wybierz „Aktywuj”.

aktywuj konto

Step 5 Wprowadź kody aktywacyjne

W oknie aktywacji narzędzie poprosi Cię o „Kody Aktywacyjne”. Jeśli jeszcze nie masz kodów, pozyskaj je, klikając link „Kup teraz”, który spowoduje otwarcie strony z produktem w przeglądarce. Wprowadź kody aktywacyjne w wyznaczonym miejscu i następnie kliknij przycisk „Zatwierdź”.

wprowadź klucze licencji

Step 6 Zatwierdź aktywację konta

Proces aktywacji zajmie kilka sekund. Po zakończeniu pojawi się wiadomość potwierdzająca. W powiadomieniu zostaną wyświetlone dane konta, włączając nowy rodzaj licencji oraz datę wygaśnięcia subskrypcji. Kliknij przycisk „OK”, aby zamknąć okno i potwierdzić odebranie wiadomości.

potwierdź aktywację

Leave your comment and join our discussion
author portrait
Posted by Trafalgar to Music Recorder

Last updated on October 19, 2022

Music Recorder
Capture quality audio from computer and microphone.
Download
side images
User Guide
Back to Top