Jak wykonać lustrzane odbicie iPhone'a na komputerze

author portrait
0 min
0

acethinker mirror feature Obecnie wszystkie nowe telefony iPhone odtwarzają filmy w jakości HD, włączając w to 1080p, 4K oraz 8K. To jasne jak słońce, że każdy z nas chętnie by zobaczył swoje filmy z iPhone na większym ekranie. Możesz wyświetlać obraz ze swojego iPhone na dużym ekranie. Ponadto, możliwe jest również odtwarzanie gier – wrażenia z rozgrywki będą po strokroć lepsze. Pytanie brzmi: jak właściwie zamierzasz wyświetlić wyświetlać obraz z iPhone na ekranie Smart TV lub komputerze? Na całe szczęście, znaleźliśmy najlepsze narzędzie do wyświetlania obrazu z iPhone na komputerze. Czytaj poniżej, a dowiesz się, jak tego dokonać.

Jak zarejestrować konto AceThinker Mirror Mirror

Oczywiście, zanim będziesz mógł korzystać z próbnej Acethinker, musisz zarejestrować konto. Utworzenie konta to tylko kilka prostych kroków. Na pewno dasz sobie radę, poniżej opisaliśmy wszystkie kroki.

Step 1 Zarejestruj konto AceThinker Mirror

W interfejsie Acethinker Mirror kliknij ikonę „Konto” w prawym górnym rogu narzędzia, aby przejść do zakładki login/rejestracja. Będąc tam, wpisz swój pożądany adres e-mail, a następnie kliknij „Pobierz Kod Weryfikacyjny”, a kod zostanie przesłany na twój adres e-mail.

acethinker mirror step2

Step 2 Pobierz kod z waiadomośći przesłanej na twoją skrzynkę e-mail.

Następnie przejdź do konta Gmail lub innego serwisu e-mail, i zaloguj się na swoje zarejestrowane konto AceThinker, które zarejestrowałeś na AceThinker Mirror. Pojawi się odliczanie 60 sekund do wygaśnięcia kodu weryfikacyjnego na Twoim koncie. Skopiuj kod z Twojej wiadomości e-mail i wklej go na pasku "Kod weryfikacyjny" w AceThinker Mirror.

acethinker mirror register

Step 3 Zakończ tworzenie konta AceThinker Mirror

Aby dokonać rejestracji, na samym końcu kliknij przycisk "Zarejestruj Się". Następnie możesz korzystać z niektórych bezpłatnych przywilejów próbnych, takich jak kontrola myszy i klawiatury, nagrywanie ekranu, powiadomienia o wiadomościach i połączeniach oraz wiele więcej. Jeśli chcesz w pełni korzystać z zaawansowanych funkcji AceThinker Mirror, to możesz wybrać roczną licencję VIP za jedyne 29,95 dolarów.

acethinker mirror register2

Jak podłączyć urządzenie mobilne do komputera

AceThinker Mirror to aplikacja, której możesz użyć do stworzenia lustrzanego odbicia swojego iPhone'a lub telefonu z systemem Android na ekranie Smart TV, Maca i Windows. Możesz podłączyć swój telefon do komputera przewodowo lub bezprzewodowo. Po podłączeniu iPhone'a za pomocą kabla USB będzie dostępna ikona klawiatury, którą będziesz mógł używać w grach mobilnych. Kolejną dobrą rzeczą w AceThinker Mirror jest możliwość nagrywania, a także funkcja zrzutu ekranu, które można wykorzystać do uchwycenia fantastycznego momentu na ekranie iPhone'a. Można również podczas nagrywania obrazu umieścić adnotacje na filmie wideo. Aby dokładnie wiedzieć, jak korzystać z tego narzędzia, możesz wykonać poniższe kroki.

Wypróbuj je za darmo

Step 1 Pobierz i zainstaluj AceThinker Mirror

Na początku kliknij jeden z powyższych przycisków "Pobierz", zgodnie z systemem operacyjnym, który posiadasz na swoim komputerze. Następnie uruchom aplikacje i postępuj zgodnie z krokami instalacji narzędzia na swoim komputerze. Zainstaluj również wersję mobilną aplikacji tego narzędzia na swoim iPhone. Po zakończeniu otwórz aplikację, aby zobaczyć jego interfejs.

acethinker mirror step1

Step 2 Podłącz swojego iPhone do komputera

Dla Windows

Podłącz iPhone'a do komputera z systemem Windows PC za pomocą kabla USB. Następnie, na iPhone, przesuń palcem w górę i dotknij "Screen Mirror" (Odbicie Lustrzane). Na samym końcu wybierz nazwę komputera, aby rozpocząć przesyłanie odbicia ekranu iPhone'a na PC.

acethinker mirror step3

Dla Mac

W przypadku komputerów Mac upewnij się, że oba urządzenia są połączone do tej samej sieci Wi-Fi. Uruchom aplikację na iPhone, kliknij opcję "Mirror iOS to Mac" (Odbicie Lustrzane iOS do Mac), przesuń palcem w górę ekranu iPhone'a i stuknij w "Screen Mirror" (Odbicie Lustrzane). Na samym końcu wybierz nazwę swojego Maca, aby automatycznie odbić ekran iPhone'a na Macu.

acethinker mirror step4

Step 3 Nagrywaj ekran swojego iPhone podczas przesyłania odbicia lustrzanego

W AceThinker Mirror możesz również użyć funkcji "Nagrywanie", klikając ikonę "Nagraj" w prawej części programu. Podczas nagrywania, możesz odtwarzać lokalne filmy z iPhone'a lub grać w gry. Po zakończeniu kliknij przycisk "Stop" w prawej części narzędzie, a to otworzy odtwarzanie filmu, żebyś mógł wyświetlić jego podgląd.

acethinker mirror step5


Leave your comment and join our discussion
User Guide