Jak zrcadlit iPhone na počítači

author portrait
0 min
0

acethinker mirror feature iPhone dnes umí přehrávat videa v rozlišení HD, jako je 1080p, 4K a 8K, pokud to daný typ zařízení podporuje. Samozřejmě je ale příjemné prohlížet si svá videa z iPhonu na větší obrazovce. Pro lepší zážitek z hraní her je také ideální displej iPhonu přenést na velkou obrazovku. Otázkou je, jakým způsobem lze displej iPhonu promítat na televizní obrazovce Smart TV nebo na počítači? Naštěstí pro vás jsme našli tu nejlepší aplikaci pro snadné zrcadlení telefonu do počítače. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, jak na to.

Jak se zaregistrovat na AceThinker Mirror

Předtím, než budete moci plně využívat bezplatnou zkušební verzi této aplikace, je samozřejmě nutné si založit účet. Vytvoření účtu zahrnuje pouze několik kroků. Chcete-li se dovědět více o tom, jak postupovat, přečtěte si níže uvedené kroky.

Step 1 Zaregistrujte si účet na AceThinker Mirror

V rozhraní AceThinker Mirror klikněte na ikonu "Účet" v pravé horní části aplikace a přejděte na kartu přihlášení/registrace. Tam zadejte vaši e-mailovou adresu a heslo a poté klikněte na tlačítko "Získat ověřovací kód", čímž získáte kód, který vám bude zaslán na e-mail.

acethinker mirror step2

Step 2 Získejte kód ze své e-mailové adresy

Poté přejděte na Gmail nebo kteroukoli jinou online e-mailovou službu a přihlaste se k vašemu emailu, který jste použili k registraci na AceThinker Mirror. Na vašem uživatelském účtu se zobrazí odpočet 60 vteřin do vypršení platnosti ověřovacího kódu. Zkopírujte kód z e-mailu a vložte jej do pole "Ověřovací kód" v aplikaci AceThinker Mirror.

acethinker mirror register

Step 3 Dokončete vytváření účtu AceThinker Mirror

Na závěr klikněte na tlačítko "Zaregistrovat se" a proces tím dokončete. Poté již budete moci využívat některé bezplatné zkušební funkce, jako je ovládání telefonu pomocí myši a klávesnice, nahrávání obrazovky, upozornění na zprávy a hovory a další. Pokud chcete naplno využívat veškeré pokročilé funkce programu AceThinker Mirror, můžete si pořídit roční VIP licenci za pouhých 29,95 USD.

acethinker mirror register2

Jak připojit mobilní telefon k počítači

AceThinker Mirror je software, který můžete použít k zrcadlení iPhonu nebo jiného mobilního telefonu se systémem Android na obrazovku vaší chytré televize, počítače se systémem Mac nebo Windows. Telefon můžete k počítači připojit kabelově nebo bezdrátově. Po připojení iPhonu pomocí kabelu USB bude dostupná ikona herní klávesnice, prostřednictvím které ji budete moci používat při hraní mobilních her. Další užitečnou funkcí aplikace AceThinker Mirror jsou možnosti nahrávání a pořizování snímků obrazovky, které můžete využít k zaznamenání fantastických okamžiků probíhajících na obrazovce iPhonu. Během nahrávání můžete do videa rovněž vkládat své poznámky. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak tuto aplikaci správně používat, řiďte se následujícími pokyny.

Try it for Free

Step 1 Stáhněte a nainstalujte AceThinker Mirror

Nejprve klikněte na jedno z výše uvedených tlačítek "Stáhnout" v závislosti na operačním systému vašeho počítače. Poté soubor spusťte a postupujte podle pokynů pro instalaci do počítače. Zároveň i do svého iPhonu nainstalujte odpovídající mobilní verzi tohoto programu. Po dokončení aplikaci spusťte a projděte si její rozhraní.

acethinker mirror step1

Step 2 Připojte svůj iPhone k počítači

Pro operační systém Windows

Pomocí kabelu USB připojte iPhone k počítači se systémem Windows. Poté na iPhonu přejeďte prstem nahoru a klepněte na "Screen Mirror" (Zrcadlení obrazovky). Nakonec vyberte název svého počítače a spusťte zrcadlení iPhonu do PC.

acethinker mirror step3

Pro operační systém Mac

Pokud používáte Mac, ujistěte se, že jsou obě zařízení připojena ke stejné Wi-Fi síti. Spusťte aplikaci na iPhonu, klikněte na možnost "Mirror iOS to Mac"("Zrcadlit iOS zařízení na Mac"), přejeďte prstem nahoru po displeji iPhonu a klepněte na "Screen Mirror"("Zrcadlení obrazovky"). Nakonec vyberte název svého Macu, čímž dojde k automatickému zrcadlení obrazovky iPhonu na Mac.

acethinker mirror step4

Step 3 Nahrajte si obrazovku iPhonu při zrcadlení

V aplikaci AceThinker Mirror můžete také využít funkce "Nahrávání", a to kliknutím na ikonu "Record" ("Nahrávat") v pravé části obrazovky. Během nahrávání můžete přehrávat svá videa z iPhonu nebo hrát hry. Pro ukončení nahrávání klikněte na tlačítko "Stop" v pravé části aplikace a tím se otevře přehrávač videa, ve kterém si můžete videozáznam prohlédnout.

acethinker mirror step5


Leave your comment and join our discussion
User Guide