Acethinker menu

AceThinker Mobile Mirror

Šikovný nástroj umožňující zrcadlení displeje telefonu se systémem Android/iOS na obrazovku počítače ve vteřině.

iiiii
iiiii

Během několika okamžiků dokáže zrcadlit a zároveň i pořizovat záznam obrazovky mobilního telefonu prostřednictvím počítače

Bezdrátově propojte telefon s počítačem a zobrazte/nahrávejte na velké obrazovce multimediální obsah, aplikace, elektronické knihy a další typy souborů.

1

Připojte telefon k počítači.

2

Zrcadlení displeje mobilního telefonu na obrazovce počítače.

3

Možnost nahrávání obrazovky mobilního telefonu přímo z počítače.

mirror mobile screen

Zrcadlení vašeho zařízení s Androidem, či se systémem iOS

AceThinker Mobile Mirror je praktická aplikace určená pro počítače s operačním systémem Windows a Mac. Pomocí tohoto softwaru mohou uživatelé bezdrátově streamovat multimediální soubory, jako jsou videa, zvukové záznamy, fotografie a dokumenty, z mobilního zařízení přímo do počítače. Uživatelé mohou na svém stolním počítači jednoduše zrcadlit a presentovat obsah z mobilních zařízeních se systémy iOS a Android. Navíc díky intuitivnímu rozhraní a pohodlné navigaci jsou všechny funkce a procesy zcela přímočaré. Dále umí aplikace zrcadlit dění na obrazovce prostřednictvím vysoce kvalitních videí s rozlišením 720p, 1080p a 2K. Uživatelé si kromě toho mohou maximálně zvýšit snímkovou frekvenci z 30 snímků za sekundu na 60 snímků za sekundu a dosáhnout tak plynulého a vysoce realistického přenosu, který je ideální pro přehrávání herních videí.

Připojte se ke svému zařízení se systémem Android z počítači

Tento software umožňuje kromě klasického přenosu obrazovky Androidu, i plně ovládat mobilní zařízení pomocí klávesnice a myši. Uživatelé díky tomu mohou hrát mobilní hry přímo na obrazovce počítače, aniž by museli své zařízení nějak složitě připojovat. Tento nástroj je kompatibilní i s nižšími verzemi systému Android počínaje verzí 5.0 a vyšší.

Hrajte hry pomocí klávesnice: Tato aplikace pro zrcadlení obrazovky je opatřena funkcí Game Keyboard, která uživatelům umožňuje hraní mnoha typů mobilních her pomocí počítačové klávesnice a příslušných klávesových zkratek.
Chatujte se svými přáteli: Jakmile je mobilní zařízení připojeno k počítači, mohou uživatelé používat klávesnici počítače a myš k odesílání textových zpráv v rámci různých komunikačních aplikací, jako je WhatsApp, Facebook Messenger a další.
control android from computer
record mobile screen

Záznam jakékoli aktivity na zařízeních se systémem iOS a Android

Tento nástroj pro zrcadlení obrazovky je vhodný pro uživatele, kteří potřebují pořídit záznam svého mobilního telefonu a uložit si jej do počítače. Přináší funkci screencasting, která uživatelům slouží k záznamu jakékoli aktivity na iPhonu nebo jiném zařízení se systémem Android. A nejen to, tato aplikace má rovněž funkci Whiteboard, díky níž jsou k dispozici funkce pro vkládání řádků, přidávání značek, zvýrazňování důležitých částí a podobně. Kromě toho program umožňuje zvolit si kvalitu výstupního videa a to mezi nízkou, standardní a vysokou kvalitou. Uživatelé si mohou pořizovat záznamy jakékoliv aktivity na mobilním telefonu a ukládat je do přenosných formátů, jako jsou MP4, MOV, WMV, ASF, GIF, TS.

Nejlepší aplikace pro zrcadlení obrazovky iPhonu

Jedná se o nejlepší aplikaci pro zrcadlení obrazovky iPhonu. Pro milovníky her, jako jsem já, je velmi příjemné streamovat hry z iPhonu přímo do mého Mac počítače.

AnnaAnna

Funguje perfektně

Používala jsem tuto aplikaci k zrcadlení Androidu do svého počítače k tomu, abych sdílela svou prezentaci. Musím říct, že rychlost zrcadlení obrazovky je dobrá a splnila mé očekávání. Funguje perfektně!

Daniel Daniel

Napište své hodnocení

Technické specifikace

Podporované OS
Windows: Windows 8/10/11
Mac: MacOS X 10.10 a novější
Procesor
1GHz Intel procesor nebo vyšší
RAM
1 GB RAM pro zajištění plynulého chodu
Volné místo na disku
100 MB nebo více
Podporované jazyky
Angličtina, Čínština, Japonština, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština

Průvodci & Tipy

Další články o zrcadlení obrazovky >>

Back to Top
Contact Us