Jak zarejestrować się i korzystać z programu Edytor Wideo Pro

author portrait
0 min
0

video editorSzukasz niezawodnego edytora wideo dla systemów Windows i Mac? Oto Edytor Wideo AceThinker, który składa się z prostego interfejsu. Dobrą rzeczą w tym oprogramowaniu jest to, że pozwala ono na stworzenie oszałamiającego wideo, nawet jeśli jesteś początkujący. Posiada szeroki zakres obsługi przesyłania dowolnych plików multimedialnych, w tym wideo, audio i obrazów. Co więcej, ma wiele gotowych konfiguracji, efektów, nakładek i wiele innych ciekawych funkcji. Obsługuje również więcej funkcji edycji, które pozwalają na przycinanie, dodawanie napisów, dodawanie efektów i innych rzeczy. Wszystko to pomoże Ci tworzyć fantastyczne filmy. Użytkownicy mogą też eksportować edytowane filmy w jakości wideo 1080p do różnych formatów multimedialnych, takich jak AVI, MP4, WMV, MP3 i innych. Ponadto można wysyłać edytowane wideo na różne strony, takie jak YouTube, BiliBili, Vimeo i inne oraz do pamięci w chmurze jak Dropbox czy Google Drive.

Jak Zarejestrować Konto Użytkownika

Step 1 Pobierz i Zainstaluj Oprogramowanie

Zainstaluj oprogramowanie, klikając przycisk "Pobierz" znajdujący się poniżej. Pierwszy przycisk odnosi się do systemu operacyjnego Windows, a drugi do komputerów Mac. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi procesu instalacji, aby całkowicie zapisać oprogramowanie na swoim urządzeniu. Uruchom je, aby uzyskać dostęp do jego interfejsu.

Wypróbuj za Darmo

interface

Step 2 Uruchom Okno Rejestracji

Po uzyskaniu dostępu do głównego interfejsu kliknij ikonę "Konto", która znajduje się w prawym górnym rogu. W nowym oknie, które się pojawi, kliknij "Rejestracja", aby otworzyć okno rejestracji.

launch registration window

Step 3 Zarejestruj Konto

W oknie rejestracji wprowadź informacje o koncie, takie jak swój adres e-mail i spersonalizowane hasło. Po wprowadzeniu informacji kliknij przycisk "Pobierz", aby wysłać kod weryfikacyjny na swój adres e-mail. Następnie sprawdź swoją skrzynkę pocztową i skopiuj kod weryfikacyjny wysłany przez AceThinker, wróć do okna rejestracji i kliknij "Zarejestruj się", aby zarejestrować swoje konto.

register account

Step 4 Aktywuj Konto VIP

Ten krok jest opcjonalny, ale zalecany, ponieważ pozwoli Ci korzystać z pełnej funkcji edytora wideo AceThinker, gdy będziesz korzystać z jego wersji Premium. Kliknij ten link, aby otworzyć cennik tego narzędzia. Wybierz odpowiedni plan i dokonaj zakupu. Kod licencyjny zostanie wysłany na Twojego maila. Skopiuj ten kod, wróć do okna rejestracji i naciśnij "Aktywuj VIP". Wklej kod licencyjny w odpowiednim polu i naciśnij "OK". Teraz możesz korzystać ze wszystkich funkcji Premium edytora wideo AceThinker bez żadnych ograniczeń.

activate account

Uwaga: Aby uzyskać kod dostępu do Edytora Wideo AceThinker, to pole nie może być puste.

Edytuj Wideo za Pomocą Edytora Wideo

Step 1 Uruchom Edytor Wideo AceThinker

Uruchom narzędzie, aby uzyskać dostęp do jego głównego interfejsu, a następnie kliknij "Trzy Kropki" w prawej górnej części narzędzia, aby rozwinąć listę menu i kliknij menu "Ustawienia". Tutaj możesz skonfigurować czas trwania przejść, proporcje obrazu, język napisów i inne rzeczy. Po zakończeniu kliknij przycisk "OK", aby zapisać zmiany.

set up video editor

Step 2 Edytuj Wideo

Aby rozpocząć edycję filmu, kliknij przycisk "Importuj", aby przesłać film, który chcesz edytować. Następnie przeciągnij przesłane wideo do okienka "Oś czasu", aby rozpocząć edycję wideo. Wybierz jedną z wielu zakładek edycji w lewej części narzędzia, aby dodać tekst, efekty, nakładki, przejścia i inne elementy.

Edit videos

Step 3 Zapisz Edytowane Wideo

Aby zapisać wideo, kliknij przycisk "Eksport", po czym pojawi się okno i z lewej jego części wybierzesz żądany format. Możesz także zmienić nazwę edytowanego wideo i wybrać "Folder", w którym chcesz zapisać edytowane wideo. Na koniec kliknij przycisk "Eksportuj", aby pomyślnie wyrenderować wideo.

export videos

Używanie Edytora Wideo do Edycji Plików Audio

Step 1 Otwórz Edytor Wideo

Najpierw otwórz edytor wideo AceThinker, aby uzyskać dostęp do jego głównego interfejsu. Tutaj kliknij "Trzy Kropki", aby rozwinąć listę menu narzędzia i wybierz menu "Ustawienia". Pojawi się okno, w którym możesz skonfigurować czas trwania, proporcje obrazu, język napisów i inne rzeczy. Aby zapisać zmiany, kliknij przycisk "OK" w dolnej części okna.

set up

Step 2 Edytuj Plik Audio

Kliknij przycisk "Importuj" lub przeciągnij i upuść pliki, aby przesłać plik audio, który chcesz edytować. Następnie przeciągnij przesłany plik audio do okienka "Oś czasu" narzędzia. W lewej części narzędzia znajduje się wiele funkcji edycji, które umożliwiają dodawanie napisów, efektów, gotowej muzyki i wielu innych elementów. Nad okienkiem osi czasu znajduje się wiele funkcji edycji, które umożliwiają przycinanie pliku audio w celu usunięcia niechcianych części i dodania głosu.

edit audio

Step 3 Eksport Edytowanego Pliku Audio

Gdy skończysz, kliknij przycisk "Eksport" w górnej części głównego interfejsu narzędzia. Pojawi się okno, w którym możesz wybrać różne formaty audio, ustawienia wyjściowe i zlokalizować edytowany plik wideo. Na koniec kliknij przycisk "Eksportuj", aby zapisać plik audio na komputerze.

save audio


Leave your comment and join our discussion
User Guide