Jak zarejestrować się i korzystać z programu Edytor Wideo Pro

video editorSzukasz niezawodnego edytora wideo dla systemów Windows i Mac? Oto Edytor Wideo AceThinker, który składa się z prostego interfejsu. Dobrą rzeczą w tym oprogramowaniu jest to, że pozwala ono na stworzenie oszałamiającego wideo, nawet jeśli jesteś początkujący. Posiada szeroki zakres obsługi przesyłania dowolnych plików multimedialnych, w tym wideo, audio i obrazów. Co więcej, ma wiele gotowych konfiguracji, efektów, nakładek i wiele innych ciekawych funkcji. Obsługuje również więcej funkcji edycji, które pozwalają na przycinanie, dodawanie napisów, dodawanie efektów i innych rzeczy. Wszystko to pomoże Ci tworzyć fantastyczne filmy. Użytkownicy mogą też eksportować edytowane filmy w jakości wideo 1080p do różnych formatów multimedialnych, takich jak AVI, MP4, WMV, MP3 i innych. Ponadto można wysyłać edytowane wideo na różne strony, takie jak YouTube, BiliBili, Vimeo i inne oraz do pamięci w chmurze jak Dropbox czy Google Drive.

Wind Cut
Wind Cut

Create fantastic looking videos within a few clicks.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

Jak Zarejestrować Konto Użytkownika

Step 1 Pobierz i Zainstaluj Oprogramowanie

Zainstaluj oprogramowanie, klikając przycisk "Pobierz" znajdujący się poniżej. Pierwszy przycisk odnosi się do systemu operacyjnego Windows, a drugi do komputerów Mac. Postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi procesu instalacji, aby całkowicie zapisać oprogramowanie na swoim urządzeniu. Uruchom je, aby uzyskać dostęp do jego interfejsu.

Wypróbuj za Darmo

interface

Step 2 Uruchom Okno Rejestracji

Po uzyskaniu dostępu do głównego interfejsu kliknij ikonę "Konto", która znajduje się w prawym górnym rogu. W nowym oknie, które się pojawi, kliknij "Rejestracja", aby otworzyć okno rejestracji.

launch registration window

Step 3 Zarejestruj Konto

W oknie rejestracji wprowadź informacje o koncie, takie jak swój adres e-mail i spersonalizowane hasło. Po wprowadzeniu informacji kliknij przycisk "Pobierz", aby wysłać kod weryfikacyjny na swój adres e-mail. Następnie sprawdź swoją skrzynkę pocztową i skopiuj kod weryfikacyjny wysłany przez AceThinker, wróć do okna rejestracji i kliknij "Zarejestruj się", aby zarejestrować swoje konto.

register account

Step 4 Aktywuj Konto VIP

Ten krok jest opcjonalny, ale zalecany, ponieważ pozwoli Ci korzystać z pełnej funkcji edytora wideo AceThinker, gdy będziesz korzystać z jego wersji Premium. Kliknij ten link, aby otworzyć cennik tego narzędzia. Wybierz odpowiedni plan i dokonaj zakupu. Kod licencyjny zostanie wysłany na Twojego maila. Skopiuj ten kod, wróć do okna rejestracji i naciśnij "Aktywuj VIP". Wklej kod licencyjny w odpowiednim polu i naciśnij "OK". Teraz możesz korzystać ze wszystkich funkcji Premium edytora wideo AceThinker bez żadnych ograniczeń.

activate account

Uwaga: Aby uzyskać kod dostępu do Edytora Wideo AceThinker, to pole nie może być puste.

Edytuj Wideo za Pomocą Edytora Wideo

Step 1 Uruchom Edytor Wideo AceThinker

Uruchom narzędzie, aby uzyskać dostęp do jego głównego interfejsu, a następnie kliknij "Trzy Kropki" w prawej górnej części narzędzia, aby rozwinąć listę menu i kliknij menu "Ustawienia". Tutaj możesz skonfigurować czas trwania przejść, proporcje obrazu, język napisów i inne rzeczy. Po zakończeniu kliknij przycisk "OK", aby zapisać zmiany.

set up video editor

Step 2 Edytuj Wideo

Aby rozpocząć edycję filmu, kliknij przycisk "Importuj", aby przesłać film, który chcesz edytować. Następnie przeciągnij przesłane wideo do okienka "Oś czasu", aby rozpocząć edycję wideo. Wybierz jedną z wielu zakładek edycji w lewej części narzędzia, aby dodać tekst, efekty, nakładki, przejścia i inne elementy.

Edit videos

Step 3 Zapisz Edytowane Wideo

Aby zapisać wideo, kliknij przycisk "Eksport", po czym pojawi się okno i z lewej jego części wybierzesz żądany format. Możesz także zmienić nazwę edytowanego wideo i wybrać "Folder", w którym chcesz zapisać edytowane wideo. Na koniec kliknij przycisk "Eksportuj", aby pomyślnie wyrenderować wideo.

export videos

Używanie Edytora Wideo do Edycji Plików Audio

Step 1 Otwórz Edytor Wideo

Najpierw otwórz edytor wideo AceThinker, aby uzyskać dostęp do jego głównego interfejsu. Tutaj kliknij "Trzy Kropki", aby rozwinąć listę menu narzędzia i wybierz menu "Ustawienia". Pojawi się okno, w którym możesz skonfigurować czas trwania, proporcje obrazu, język napisów i inne rzeczy. Aby zapisać zmiany, kliknij przycisk "OK" w dolnej części okna.

set up

Step 2 Edytuj Plik Audio

Kliknij przycisk "Importuj" lub przeciągnij i upuść pliki, aby przesłać plik audio, który chcesz edytować. Następnie przeciągnij przesłany plik audio do okienka "Oś czasu" narzędzia. W lewej części narzędzia znajduje się wiele funkcji edycji, które umożliwiają dodawanie napisów, efektów, gotowej muzyki i wielu innych elementów. Nad okienkiem osi czasu znajduje się wiele funkcji edycji, które umożliwiają przycinanie pliku audio w celu usunięcia niechcianych części i dodania głosu.

edit audio

Step 3 Eksport Edytowanego Pliku Audio

Gdy skończysz, kliknij przycisk "Eksport" w górnej części głównego interfejsu narzędzia. Pojawi się okno, w którym możesz wybrać różne formaty audio, ustawienia wyjściowe i zlokalizować edytowany plik wideo. Na koniec kliknij przycisk "Eksportuj", aby zapisać plik audio na komputerze.

save audio

Leave your comment and join our discussion
author portrait
Posted by Trafalgar to Video Editor

Last updated on October 15, 2022

Wind Cut
Create fantastic looking videos within a few clicks.
Download
side images
User Guide
Back to Top