Acethinker menu

AceThinker Video Keeper

Za jednym kliknięciem Pobieraj filmy online z Facebook, Dailymotion, Vimeo i więcej.

iiiii
iiiii

Jak z Łatwością Pobierać Filmy z Dowolnych Serwisów Streamingowych

Dzięki tej prostej w użyciu aplikacji do pobierania możesz ściągać filmy online za pomocą kilku kliknięć bez żadnego wysiłku.

1

Wyszukuj i odnajduj filmy online.

2

Skopiuj i wklej adres URL filmu.

3

Pobierz i ciesz się filmem.

download online videos

Pobieraj Dowolne Filmy z Każdej Strony

Ten potężny downloader umożliwia pobieranie filmów z całego mnóstwa stron, włączając w to Vimeo, Dailymotion, Facebook, TED, Instagram, Twitter, Metacafe, Lynda, Veoh, Break, VEVO itp. Bez wysiłku zapisuj w okamgnieniu seriale, filmy, tutoriale, teledyski, recenzje, a także korzystaj z dostępu do filmów i odtwarzaj je na urządzeniach mobilnych!

Proste Metody Pobierania: Skopiuj i wklej adres URL, aby zapisać film lub skorzystaj z funkcji Detection, aby program automatycznie pobrał film online w trakcie odtwarzania.
Zapisuj Dźwięk z Filmów do Formatu MP3: Bezpośrednio zapisuj ścieżki dźwiękowe z filmów online w formie plików MP3 bez konieczności pobierania całego filmu.
Pobieraj Filmy w Jakości HD: Pobieraj filmy w jakości HD pokroju 720p, 1080p, 4K oraz 8K sprawnie i bez najmniejszych zakłóceń.

Konwertuj Filmy oraz Dźwięk i Odtwarzaj w Dowolnym Miejscu

Video Keeper może również posłużyć za kompletny program do konwersji video. Aplikacja pozwala konwertować pobrane filmy i pliki dźwiękowe bez najmniejszego wysiłku, do każdego popularnego formatu bez żadnych ograniczeń i strat na jakości. Dzięki temu możesz odtwarzać pobrane filmy, gdziekolwiek tylko zapragniesz.

Konwertuj Filmy i Dźwięk: Wsparcia dla szerokiego zakresu formatów video i audio, włącznie z WMV, AVI, FLV, MP4, MOV, MKV, VOB, MP3, WMA, WAV, AAC, OGG itp.
Konwertuj na Urządzenia: Konwertuj filmy z ustawieniami zoptymalizowanymi pod kątem iPhone, iPad, Apple TV, Android, Samsung, Sony, LG, HTC, Blackberry itp., tym samym zapewniając sobie lepsze wrażenia z odtwarzania.
Edytuj Filmy i Dźwięk: Dowolnie edytuj filmy i pliki audio, korzystając z narzędzi umożliwiających: przycinanie, obracanie, kadrowanie, dostosowywanie jasności, dodawanie tekstu, umieszczanie napisów itp.
convert video

Więcej Funkcji

Nagrywaj Obraz
Nagrywaj filmy streamowane na żywo, a także wszystko, co dzieje się na ekranie twojego komputera w formie plików video wysokiej jakości.
Biblioteka Video
Biblioteka video powstała z myślą o zapewnieniu Ci dostępu do najświeższych, polecanych i popularnych filmów.
Dodawaj pliki do iTunes
Po zakończeniu pobierania filmu lub pliku audio możesz dodać go bezpośrednio do iTunes.
Wbudowany Odtwarzacz Video
Program jest wyposażony we wbudowany odtwarzacz multimedialny, który obsługuje różne formaty plików video i audio.
Pobieranie Pakietowe
Ściągaj kilka filmów naraz, pauzuj i wznawiaj pobieranie w dowolnym czasie.
Błyskawiczna Prędkość
Pobieraj filmy tak szybko, jak to tylko możliwe dzięki zaawansowanej technologii, która zapewni Ci niespotykany dotąd komfort.
video downloader

Video Keeper

Najszybszy i najprostszy sposób na pobieranie filmów do odtwarzania offline z szerokiego zakresu stron hostingujących filmy.

Więcej Szczegółów:

Najszybszy Downloader Video!

Korzystałem już z całego mnóstwa aplikacji do pobierania i muszę przyznać, że Video Keeper, jak do tej pory, nie ma sobie równych. Bezproblemowo ściąga z video oraz innych stron, a filmy są gotowe do odtwarzania w okamgnieniu, szacunek!

JohnJanek

Miłe Wrażenia

Oprócz niebywałej stabilności i błyskawicznego pobierania bardzo przypadł mi do gustu interfejs, w którym poruszam się bardzo intuicyjnie za każdym razem, kiedy korzystam z tej plikacji. Video Keeper zapracował na stałe etat na moim kompie.

William Władek

Dodaj Opinię

Specyfikacja Techniczna

Wymagania Systemowe
Windows: Windows 7/8/10/11
Mac: Mac OS X 10.8 lub nowszy
Procesor: 1GHz Intel procesor lub lepszy
RAM: 512 MB, lub więcej - zalecane
Wspierane Strony Streamingowe
Facebook, Vimeo, Dailymotion, VEVO, Metacafe, Yahoo, Youku, Google Video, Twitch, LiveLeak, Veoh, AOL, TED, Niconico, Break, Liveleak oraz inne, łącznie ponad 1000 stron.
Możesz sprawdzić pełną listę wspieranych stron >>
Wspierane formaty zapisu
Video: MP4, MKV, AVI, WMA, MKV, 3GP, FLV, SWF, WebM, M4V, MOV, ASF, VOB, GIF itp.
Audio: MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, WAV, FLAC, AIFF itp.
Urządzenia: iPhone, iPad, iPod, Apple TV, Android, Samsung, HTC, Sony, Blackberry, LG, Wii itp.
Back to Top
Contact Us