Jak się zarejestrować AceThinker Screen Grabber Pro

author portrait
0 min
0

AceThinker Screen Grabber Pro to zaawansowane i jednocześnie intuicyjne w obsłudze narzędzie do nagrywania ekranu. Program rejestruje to, co dzieje się na ekranie, włączając w to dźwięk. Ponadto, umożliwia zapisywanie dźwięku z mikrofonu, co doskonale sprawdza się w przypadku tworzenia tutoriali, vlogów, recenzji oprogramowania i wiele więcej. Mało tego, aplikacja gwarantuje zapis obrazu bez strat na jego pierwotnej jakości (do rozdzielczości 4K). Screen Grabber Pro dodatkowo pozwala na dodawanie komentarzy w formie wyświetlanego tekstu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu z łatwością wstawisz napisy, kształty oraz obiekty, wedle własnych upodobań. Aby zyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji, należy zarejestrować konto użytkownika. W tym przypadku wykonaj kroki opisane poniżej.

Użytkownicy systemu Windows

Oto jak, krok po kroku, dokonać rejestracji programu Screen Grabber Pro pod systemem Windows:

Wypróbuj za darmo

Step 1 Pobierz i zainstaluj program

Wpierw kliknij dowolny z przycisków „Pobierz” zlokalizowanych powyżej. Uruchom instalator i podążaj za wskazówkami, aby zainstalować program na komputerze. Po ukończeniu instalacji uruchom aplikację i przejdź do interfejsu głównego.

sgp interface step1

Step 2 Wprowadź dane konta

Z poziomu interfejsu głównego aplikacji kliknij przycisk „Konto Użytkownika” znajdujący się w prawym, górnym rogu. Kliknij „Logowanie i Rejestracja”, a następnie wybierz „Zarejestruj się”, aby wywołać okno rejestracji. Wprowadź swój adres e-mail oraz hasło, które chcesz ustalić, a następnie kliknij „Odbierz”, aby otrzymać kod weryfikacyjny na swoją skrzynkę e-mail. Otwórz otrzymaną wiadomość e-mail i sprawdź kod weryfikacyjny. Skopiuj go, aby przejść do kolejnego kroku.

sgp registration window step2

Step 3 Zarejestruj swoje konto

Przejdź z powrotem do okna rejestracji w aplikacji i wklej otrzymany kod w pole „Kod Weryfikacyjny”. Kliknij opcję „Zarejestruj się”, aby ostatecznie zarejestrować i utworzyć konto użytkownika. Następnie, pojawi się okno profilu z podsumowaniem twojego konta.

sgp register step3

Step 4 Aktywacja programu

Ta kwestia jest opcjonalna i dostępna wyłącznie w przypadku licencjonowanej wersji Screen Grabber Pro. Po zakupie otrzymasz kod lub klucz aktywacyjny. W oknie profilowym kliknij „Aktywacja VIP” i wpisz klucz w oknie. Kliknij „OK”, aby kontynuować. Po zakończeniu weryfikacji staniesz się właścicielem konta premium Screen Grabber Pro i zyskasz dostęp do wszystkich funkcji programu.

sgp activate step4

Użytkownicy systemu MacOS

Oto jak, krok po kroku, dokonać rejestracji programu Screen Grabber Pro pod systemem MacOS:

Step 1 Pobierz instalator

Kliknij drugi przycisk „Pobierz” widoczny poniżej, aby pobrać instalator przeznaczony na komputery Mac. Uruchom go i wykonaj wszystkie kroki, niezbędne do zainstalowania programu na twoim komputerze. Po zakończeniu instalacji przejdź do ekranu z interfejsem Screen Grabber Pro dla systemów MacOS.

Wypróbuj za Darmo

Step 2 Zaloguj się lub utwórz konto

Następnie, kliknij przycisk „Konto Użytkownika”, zlokalizowany w prawym górnym rogu interfejsu. W nowym oknie, które się pojawi, wprowadź wymagane dane, włączając w to adres e-mail oraz hasło. Kliknij przycisk „Odbierz”, aby otrzymać kod weryfikacyjny na podany adres e-mail. Przejdź do swojej skrzynki odbiorczej i skopiuj kod, przesłany w wiadomości. Wklej kod w wymagane pole i kliknij „Zarejestruj się”, aby kontynuować.

sgp mac registration window step2

Step 3 Wprowadź kod aktywacyjny i zacznij korzystać z narzędzia bez żadnych ograniczeń

Jeśli chcesz dokonać aktywacji, wpierw kliknij skierowaną w dół strzałkę, znajdującą się obok nazwy twojego konta, a następnie wybierz „Aktywuj”. Potem wprowadź kod licencyjny, który został przesłany do Ciebie zaraz po dokonaniu zakupu. Po zakończeniu pojawi się okno z potwierdzające, że narzędzie zostało już aktywowane. Teraz kliknij przycisk OK, aby zatwierdzić aktywację i zamknąć okno z powiadomieniem.

sgp mac activate step3


Leave your comment and join our discussion