Jak się zarejestrować AceThinker Screen Grabber Pro

AceThinker Screen Grabber Pro to zaawansowane i jednocześnie intuicyjne w obsłudze narzędzie do nagrywania ekranu. Program rejestruje to, co dzieje się na ekranie, włączając w to dźwięk. Ponadto, umożliwia zapisywanie dźwięku z mikrofonu, co doskonale sprawdza się w przypadku tworzenia tutoriali, vlogów, recenzji oprogramowania i wiele więcej. Mało tego, aplikacja gwarantuje zapis obrazu bez strat na jego pierwotnej jakości (do rozdzielczości 4K). Screen Grabber Pro dodatkowo pozwala na dodawanie komentarzy w formie wyświetlanego tekstu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu z łatwością wstawisz napisy, kształty oraz obiekty, wedle własnych upodobań. Aby zyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji, należy zarejestrować konto użytkownika. W tym przypadku wykonaj kroki opisane poniżej.

Screen Aqua Demo
AceThinker Aqua Demo

Record computer screen with audio in high quality.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

Użytkownicy systemu Windows

Oto jak, krok po kroku, dokonać rejestracji programu Screen Grabber Pro pod systemem Windows:

Free Download Secure Download
Free Download Secure Download

Step 1 Pobierz i zainstaluj program

Wpierw kliknij dowolny z przycisków „Pobierz” zlokalizowanych powyżej. Uruchom instalator i podążaj za wskazówkami, aby zainstalować program na komputerze. Po ukończeniu instalacji uruchom aplikację i przejdź do interfejsu głównego.

sgp interface step1

Step 2 Wprowadź dane konta

Z poziomu interfejsu głównego aplikacji kliknij przycisk „Konto Użytkownika” znajdujący się w prawym, górnym rogu. Kliknij „Logowanie i Rejestracja”, a następnie wybierz „Zarejestruj się”, aby wywołać okno rejestracji. Wprowadź swój adres e-mail oraz hasło, które chcesz ustalić, a następnie kliknij „Odbierz”, aby otrzymać kod weryfikacyjny na swoją skrzynkę e-mail. Otwórz otrzymaną wiadomość e-mail i sprawdź kod weryfikacyjny. Skopiuj go, aby przejść do kolejnego kroku.

sgp registration window step2

Step 3 Zarejestruj swoje konto

Przejdź z powrotem do okna rejestracji w aplikacji i wklej otrzymany kod w pole „Kod Weryfikacyjny”. Kliknij opcję „Zarejestruj się”, aby ostatecznie zarejestrować i utworzyć konto użytkownika. Następnie, pojawi się okno profilu z podsumowaniem twojego konta.

sgp register step3

Step 4 Aktywacja programu

Ta kwestia jest opcjonalna i dostępna wyłącznie w przypadku licencjonowanej wersji Screen Grabber Pro. Po zakupie otrzymasz kod lub klucz aktywacyjny. W oknie profilowym kliknij „Aktywacja VIP” i wpisz klucz w oknie. Kliknij „OK”, aby kontynuować. Po zakończeniu weryfikacji staniesz się właścicielem konta premium Screen Grabber Pro i zyskasz dostęp do wszystkich funkcji programu.

sgp activate step4

Użytkownicy systemu MacOS

Oto jak, krok po kroku, dokonać rejestracji programu Screen Grabber Pro pod systemem MacOS:

Step 1 Pobierz instalator

Kliknij drugi przycisk „Pobierz” widoczny poniżej, aby pobrać instalator przeznaczony na komputery Mac. Uruchom go i wykonaj wszystkie kroki, niezbędne do zainstalowania programu na twoim komputerze. Po zakończeniu instalacji przejdź do ekranu z interfejsem Screen Grabber Pro dla systemów MacOS.

Free Download Secure Download
Free Download Secure Download

Step 2 Zaloguj się lub utwórz konto

Następnie, kliknij przycisk „Konto Użytkownika”, zlokalizowany w prawym górnym rogu interfejsu. W nowym oknie, które się pojawi, wprowadź wymagane dane, włączając w to adres e-mail oraz hasło. Kliknij przycisk „Odbierz”, aby otrzymać kod weryfikacyjny na podany adres e-mail. Przejdź do swojej skrzynki odbiorczej i skopiuj kod, przesłany w wiadomości. Wklej kod w wymagane pole i kliknij „Zarejestruj się”, aby kontynuować.

sgp mac registration window step2

Step 3 Wprowadź kod aktywacyjny i zacznij korzystać z narzędzia bez żadnych ograniczeń

Jeśli chcesz dokonać aktywacji, wpierw kliknij skierowaną w dół strzałkę, znajdującą się obok nazwy twojego konta, a następnie wybierz „Aktywuj”. Potem wprowadź kod licencyjny, który został przesłany do Ciebie zaraz po dokonaniu zakupu. Po zakończeniu pojawi się okno z potwierdzające, że narzędzie zostało już aktywowane. Teraz kliknij przycisk OK, aby zatwierdzić aktywację i zamknąć okno z powiadomieniem.

sgp mac activate step3


Leave your comment and join our discussion
User Guide