Acethinker menu

How to Register AceThinker Screen Grabber Pro CZ

Screen Grabber Pro od společnosti AceThinker je robustní, ale intuitivní záznamník obrazovky. Zachycuje vaši aktivitu na obrazovce spolu se zvukem. Dokáže také nahrávat zvuk zachycený z mikrofonu, což je ideální pro vytváření návodů, vlogů, recenzí softwaru a další. Navíc zajistí, že zachytí vaši obrazovku a zachová původní kvalitu až do rozlišení 4K. Screen Grabber Pro také umožňuje vkládat poznámky do záznamu v reálném čase. Pomocí této funkce můžete přidávat texty, tvary a objekty - kolik jen chcete. Chcete-li plně maximalizovat všechny jeho funkce, budete se muset zaregistrovat a přihlásit ke svému uživatelskému účtu. V takovém případě postupujte podle níže uvedených kroků.

Screen Grabber Premium
AceThinker Screen Grabber Premium

Record computer screen with audio in high quality.

iiiii
iiiii
Navigation of Contents

Pro uživatele Windows

Zde jsou kroky, jak si zaregistrovat Screen Grabber Pro ve Windows:

Vyzkoušejte zdarma

Step 1 Stáhněte si a nainstalujte program

Nejprve klikněte na kterékoli z výše uvedených tlačítek "Stáhnout". Otevřete instalační program a podle pokynů jej uložte do svého počítače. Po instalaci jej spusťte pro přístup do hlavního rozhraní.

sgp interface step1

Step 2 Zadejte informace o účtu

V hlavním rozhraní klikněte na tlačítko „Uživatelský účet“ umístěné v pravém horním rohu. Klikněte na „Přihlásit se a zaregistrovat se“ a poté výběrem „Zaregistrovat se“ spusťte registrační okno. Zadejte svou e-mailovou adresu a požadované heslo a poté klikněte na „Získat“ pro odeslání ověřovacího kódu na váš e-mail. Otevřete svůj e-mail a podívejte se na svůj ověřovací kód. Chcete-li pokračovat, zkopírujte jej.

sgp registration window step2

Step 3 Zaregistrujte svůj účet

Vraťte se do registračního okna softwaru a vložte jej do pole „Ověřovací kód“. Kliknutím na možnost „Zaregistrovat se“ se konečně zaregistrujete a vytvoříte si svůj uživatelský účet. Dále se zobrazí okno profilu se souhrnem vašeho účtu.

sgp register step3

Step 4 Aktivace softwaru

Toto je volitelné a použitelné pouze v případě, že si zakoupíte licencovanou verzi Screen Grabber Pro. Jakmile si ji zakoupíte, musíte mít aktivační kód nebo kód klíče. V okně profilu klikněte na „Aktivovat VIP“ a zadejte kód klíče z poskytnutého pole. Pokračujte kliknutím na „OK“. Po ověření máte nyní prémiový účet na Screen Grabber Pro a můžete používat všechny funkce.

sgp activate step4

Pro uživatele Mac

Zde jsou kroky, jak si zaregistrovat Screen Grabber Pro na Macu:

Step 1 Stáhněte si instalační program

Kliknutím na druhé tlačítko „Stáhnout“ uvedené níže získáte instalační program určený pro počítače Mac. Spusťte jej a podle pokynů jej nainstalujte do počítače. Po dokončení jej spusťte, abyste získali přístup k rozhraní Screen Grabber Pro pro Mac.

Vyzkoušejte zdarma

Step 2 Přihlaste se nebo si vytvořte účet

Dále klikněte na tlačítko „Uživatelský účet“, které se nachází v pravé horní části jeho rozhraní. V novém okně, které se objeví, zadejte požadované informace, jako je e-mailová adresa a heslo. Poté kliknutím na tlačítko „Získat“ odešlete ověřovací kód na váš e-mail. Otevřete svůj e-mail, zkopírujte kód a poté se vraťte do registračního okna. Vložte jej do požadovaného pole a pokračujte kliknutím na „Zaregistrovat se“.

sgp mac registration window step2

Step 3 Zadejte aktivační kódy a začněte používat nástroj bez omezení

První věc, kterou musíte pro aktivaci kódu udělat, je kliknout na šipku rozevíracího seznamu vedle názvu účtu a vybrat možnost „Aktivovat“. Poté zadejte licenční kód, který vám byl zaslán hned po nákupu, který jste provedli. Po dokončení se zobrazí potvrzení, že nástroj je již aktivován, a kliknutím na tlačítko OK potvrďte aktivaci a zavřete upozornění.

sgp mac activate step3

register screen grabber pro for mac

author portrait
Posted by Trafalgar Law to Screen Grabber Pro

Last updated on February 14, 2022

User Guide
Quick Navigation
Screen Grabber Premium
Record computer screen with audio in high quality.
Download
Back to Top